Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 67 грн. - 3 136 грн.

Назначение

Назначение

Диаметр подключения

Диаметр подключения

Тип резьбы

Тип резьбы

Тип ручки

Тип ручки

Номінальний тиск

Номінальний тиск

Умовний прохід

Умовний прохід

Крани кульові ТМ Valve JG

Крани кульові ТМ Valve JG

Знайдено товарів: 44.

Показати 1-36 з 44 товарів
Активні фільтри
Крани кульові Валве з доставкою по Україні за лояльною ціною

Кульові крани - це вироби, що відносяться до трубопровідної арматури. Дані елементи конструкції використовуються для регулювання потоку середовища, що йде по трубі.

Інтернет-магазин Partnёr пропонує крани кульові Валве J.G. високої якості за доступними цінами.

Будова кульових кранів

Усередині корпусу кульового крана розташовується куля, в якому виконаний отвір, його розмір може, як відповідати перетину труби, так і бути менше. Кран управляється ручкою, при цьому куля здатний повертатися так, щоб пропустить потік води або іншої середовища або ж затримати його.

Особливості кранів Valve J.G.

Кульові крани Valve J.G. виконані (включаючи корпус і сам куля) з латуні. Торгова марка Валве J.G. створила особливий різновид цього сплаву, міцність якої на 10-15% вище стандартного показника для латуні. Інакше кажучи, мова йде про ексклюзивне матеріалі, який забезпечує і підвищену міцність самих кранів. Поверхня корпусу кульових кранів Валве J.G. володіє нікелевим гальванопокриттям. Куля у всіх моделях хромований. Ущільнювачами в кульовому затворі служать тефлонові фасонні кільця. При цьому використовується тефлон здатний зберігати свої властивості при температурі 220о (в той час як стандартний - лише до 180).

Саме особливі властивості матеріалів, використовуваних Valve J.G., забезпечують надійність і довговічність кранів, що випускаються даною фірмою.

Характеристики кульових кранів Вальве J.G.

Продукція Valve J.G. має наступні характеристики:

Діаметр крана від напівдюйма до одного дюйма;

Діаметр умовного проходу від 10 до 15 міліметрів;

Допустима робоче середовище в трубопроводах, на які встановлюються крани ,: вода, пара, повітря, гази, інші неагресивні середовища;

Тиск - 25 бар;

Тип приєднання - різьбове;

Можливі способи монтажу - як горизонтальний, так і вертикальний;

З'єднання американка в кранах відсутня.

В асортименті інтернет-магазину Pertnёr присутні крани з типами підключення внутрішня-внутрішня і зовнішня-зовнішня. Всі крани Валве J.G. мають ручними приводами одного з двох типів. Це ручка-метелик і ручка-важіль.

Завдяки своїм відмінним характеристикам і високої надійності кульові крани виробництва Валве J.G. знаходять застосування, як в приватних домогосподарствах, так і в комунальних організаціях і на підприємствах.

Наша пропозиція

Інтернет-магазин Partner займається поставками кульових кранів Вальве J.G. за сприятливою ціною. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробником, без посередників.

Наша компанія виконує доставку товарів по всій Україні. При замовленні ми в зазначений термін привеземо крани в будь-яку обумовлену замовником точку країни.

Ми йдемо назустріч замовникам з питання доставки товару. Якщо протягом 14 днів ви передумаєте, ми візьмемо куплене вами назад.

Щоб з'ясувати подробиці, пов'язані з кульовими кранами зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті або замовте зворотний дзвінок. Також можна використовувати форму «Швидке замовлення», яка передбачена на нашому сайті.

Follow us on Facebook