Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 93,00 грн - 391,00 грн

Тип изделия

Тип изделия

Змішувачі пластик ABS

Змішувачі пластик ABS

Знайдено товарів: 9.

Показати 1-9 з 9 товарів
Активні фільтри
Якісні пластикові абс змішувачі за конкурентними цінами

Перед проведенням ремонтних робіт у ванній важливо завчасно точно спланувати таку процедуру, пам'ятаючи про різні дрібниці. Це посприяє економії часу і запобігання непотрібних помилок. Зокрема, необхідно відразу встановити, який саме змішувач підібрати в ванну кімнату, щоб він відповідав розміщеному там сантехнічного обладнання, і ідеально вписувався в інтер'єрне оформлення кімнати. Одним з кращих варіантів вважається змішувач з матеріалу пластик ABS, який можна придбати в спеціалізованому онлайн-магазині.

 

Компанія Valve J.G. успішно просуває свою продукцію на вітчизняному ринку завдяки різноманітному асортименту, відмінних показників, доступною вартістю змішувачів. Її вироби наділені витонченими і плавними лініями і виглядають естетично. Навіть найвибагливіші покупці онлайн-магазину зможуть підібрати тут моделі відповідно до власних вподобань.

 

Сучасні технології дозволяють зробити застосування змішувачів комфортним, безпечним і водозберігаючим. Такі вироби з зносостійкої поверхнею мають плавним ходом важелів, надійністю, безшумною роботою, точним контролем температурного режиму.

 

Для різних зразків продукції доступні різні модифікації установки. В результаті змішувачі пластик ABS зовсім вписуються в просторі і невеликі кімнати, призначені для гігієни та релаксації.

 

Всі фірмові змішувачі пластик АБС проходять процедуру гальванізації з метою захисту покриття сантехнічних виробів від негативного впливу зовнішнього середовища. Вони відрізняються особливою міцністю і не руйнуються. Щоб доглядати за виробами змішувачами від компанії J.G. потрібно лише мильний розчин, тепла вода і рушник.

 

В інтернет-магазині можна придбати змішувачі, призначені для кухонного миття, який не дозволяють потрапляти бризок на підлогу. З їх допомогою досить легко включати і відключати воду, регулювати потік.

 

АБС-пластик є досить затребуваним на сьогоднішній день матеріалом, з якого виготовляють не тільки рукоятки високоякісних змішувачів, а й інші деталі сантехніки. У найдорожчих моделей позолочена або бронзова поверхня, що створює так званий «старовинний» ефект. Сама по собі поверхню з АБС-пластик виходить досить блискучою і рівною. Хоча сьогодні ABS-пластик виготовляють і з матовим покриттям. Матеріал не змінює власних габаритів при експлуатації і зовні виглядає вельми привабливо.

 

У порівнянні зі звичайною пластмасою АБС-пластик наділений кращими експлуатаційними параметрами завдяки своїй стійкості до механічних пошкоджень і агресивних середовищ. Відповідно матеріал може витримувати температуру до ста градусів і володіє чудовою стійкістю до ударів і параметрами еластичності.

 

Практичні при використанні змішувачі піддаються тестуванню з імітацією щоденної експлуатації протягом декількох років при підвищеному рівні жорсткості води. Тому що виготовляється продукція відрізняється високою якістю виконання.

 

Матеріал виготовлення змішувачів - термопластичний пластик - надійно оберігає шкіру від опіків, оскільки не піддається нагріву. Допустимий температурний режим експлуатації становить від мінус сорока до плюс дев'яносто п'яти градусів.

 

АБС-пластик не схильний до дії корозії. Змішувачі з такого матеріалу використовуються в приміщеннях з високою вологістю і різкими температурними перепадами. Коли АБС-пластик стикається з водою, навіть при підвищеній температурі, він не виділяє частинок, які становлять загрозу для здоров'я людини.

 

При виборі змішувача важливо встановити оптимальну висоту і вид виливу Від цього залежить дуже багато чого, зокрема, чи можна буде набрати воду у великі каструльки, і чи стане вона розлітатися по всій підлоги поверхні і стільниці. Який висоти вилив є оптимальним, залежить від заглибленості раковини.

 

В онлайн-магазині можна придбати змішувачі пластик АБС за доступними цінами. Висока якість продукції гарантовано виробником - компанією Valve J.G. Гарантується швидка доставка високоякісних виробів.

Follow us on Facebook