Раді вітати Вас (наших потенційних майбутніх і вже давно працюють гуртових клієнтів, дистриб'юторів, дилерів) на нашій вебсторінці компанії Partnёr. Ми є успішною компанією-імпортером, яка має більше ніж 20 річний досвід продажів в Україні сантехніки двох брендів їх Гонг-Конга "Ango» «J.G.» .

Використовуючи своє становище прямого імпортера, для розвитку взаємовигідних відносин, Ми шукаємо торгові комерційні організації для вливання в дружну сім'ю нашої партнерської мережі. Торгова мережа компанії «Партнер» охоплює всю Україну і налічує кілька десятків фірм. Розширення дилерської мережі відбувається постійно, так що встигніть зайти в клуб успішних партнерів нашої торгової мережі.

Компанія «Partnёr» пропонує Вам широкий асортимент товарів за вигідною ціною. Також Ми готові надати гнучку систему знижок, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Дзвоніть за телефонами нашого гуртового відділу:

+38 (063) 189 85 71 (Viber, WhatsApp)

optsales.partner@gmail.com

Віталій - менеджер гуртового відділу

Також Ви можете заповнити форму зворотного зв'язку. Наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом декількох хвилин.

Приєднуйтеся до команди професіоналів торгової мережі компанії «Партнер». Збільшуйте свій достаток з нашим товаром!

Контакти

За бажанням

Ви оптовий покупець?

Ми із задоволенням працюємо з гуртовим клієнтами по всій Україні та будемо раді працювати з Вами й запропоновувати цікаві ціни.

Вкажіть нижче інформацію про своїх контактних даних та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом і надасть індивідуальний прайс-лист, згідно з Вашим обсягом, запиту і типу закупівель.

Компанія PARTNЁR є імпортером і виробником сантехніки під торговими марками ANGO і Valve J.G.

Наша мета - стати для вас надійним партнером і вірним соратником в бізнесі.

Ми намагаємося, в першу чергу, бути корисними нашим партнерам. Наша продукція виробляється на кращих заводах Гонг-Конга, бо тільки на великих підприємствах можна досягти контролю якості та надійності поставок.

Маючи досвід роботи у сфері виробництва та імпорту сантехнічної продукції понад 20 років, ми прийшли до єдиної думки, що вигідніше займатися виробництвом і імпортом виключно якісних товарів. Адже пропонуючи клієнтам для купівлі товар, за якість в якому ми впевнені, можна успішно розвивати свій бізнес, а не розв'язувати проблеми з браком і ненадійною продукцією. Асортимент нашої компанії дуже широкий і різноманітний, починаючи з прокладок 1/8 дюйма, роликами для душових кабін і закінчуючи кранами кульовими 4 дюйми або вбудованими змішувачами для біде. Ми завжди відкриті до взаємовигідної співпраці!

Follow us on Facebook