Перехідник на трубку запальника газової автоматики Valve J.G. М12 внутрішня х М10 зовнішня латунний
  • Перехідник на трубку запальника газової автоматики Valve J.G. М12 внутрішня х М10 зовнішня латунний
  • Перехідник на трубку запальника газової автоматики Valve J.G. М12 внутрішня х М10 зовнішня латунний
  • Перехідник на трубку запальника газової автоматики Valve J.G. М12 внутрішня х М10 зовнішня латунний
  • Перехідник на трубку запальника газової автоматики Valve J.G. М12 внутрішня х М10 зовнішня латунний
  • Перехідник на трубку запальника газової автоматики Valve J.G. М12 внутрішня х М10 зовнішня латунний

Перехідник на трубку запальника газової автоматики Valve J.G. М12 внутрішня х М10 зовнішня латунний

13102
J.G.

Гуртові знижки

Кількість Ціна Ви економите
20 24 грн Up to 387 грн
44 грн
Кількість
Готовий до відправки

  Гарантія та повернення

100% гарантія від виробника

  Доставка та оплата

швидка доставка та зручна оплата

  Оптові замовлення

Інформація для замовлення оптом

Опис

Перехідник на трубку запальника газової автоматики Valve J.G. М12 внутрішня х М10 зовнішня латунний

Найновіші газові котли відрізняються дуже високою ефективністю та питомою потужністю. Але їхня вартість дещо обмежує сферу застосування, та й старі котли викидати нераціонально. Сучасна газова автоматика на старий котел значно підвищує його ККД, рівень безпеки та економічність.

Це досягається шляхом застосування мікрофакельних пальників, точних терморегуляторів, циркуляційних насосів та інших пристроїв, що підвищують ефективність тепловіддачі палива, що спалюється і знижують втрати тепла при циркуляції теплоносія. Модернізація старого котла часто-густо пов'язана зі значним обсягом робіт зі зміни конфігурації всієї системи опалення.

Котли старого зразка, наприклад, КЧМ, КСТ, КСТГ, АОГВ, розраховувалися під параметри газу та особливості систем опалення, стандарти яких змінені десятиліття тому. Але міцність та якість виготовлення дозволяють експлуатувати ці котли ще не один рік. Технічні характеристики більшості старих котлів вітчизняного виробництва дають можливість підібрати автоматику, що найбільш вигідно використовує особливості конструкції топки та теплообмінника певної моделі.

Газова автоматика на старий котел повинна мати відповідний настановний розмір, щоб максимально ефективно використовувати внутрішній простір топки та виключити виникнення нештатних ситуацій.

Для того, щоб під'єднати автоматику до старого котла та використовують перехідник на трубку запальника газової автоматики М12В*М10Н.

Перехідник М12в*М10н дуже часто зустрічається на старих котлах автоматики управління котлами. Ці автоматичні пристрої за способом роботи та ролі складових однакові, а конструктивно мають відмінності у приєднанні. Основною відмінністю є різьблення.

Розглянемо приклад:

 Клапан відсікача КОТЕЛ №1 має кнопку і приєднання газу 1/2" зовнішня, а приєднання трубки запальника та імпульсної триходової трубки на різьбовому з'єднанні М12. Клапан відсікача автоматики КОТЕЛ №2 має педаль і приєднання трубки запальника і триходової імпульсної трубки запальника триходової імпульсної трубки з різбленням М10. Єдина відмінність для взаємозамінності цих вузлів.

 На ринку газового обладнання склалася така ситуація, що у продажу залишилися відсікачі до автоматики КОТЕЛ №2, а відсікачі до автоматики КОТЕЛ №1 є досить дефіцитною, але затребуваною.

 На щастя, взаємозамінність відсікачів можна вирішити за допомогою цього перехідника з різьблення М10 на М12.

 Відповідно комплект відсікач КОТІЛ №2 з цим перехідником дуже успішно замінює відсікач автоматики КОТІЛ №1 і таким чином вирішується проблема дефіциту.

Так само даний перехідник можна використовувати з 11982 футоркой 1/2н*М10 для переходна на різьблення 1/2"

Переваги латунного перехідника:

  • Матеріал корпусу латунь 59 марки. Наші крани відповідають ГОСТ 15527-2004 (імпортний аналог CW614N), тобто. у сплаві латуні 59% міді, до 40% цинку і до 1.9% свинцю.
  • Крім відмінної корозійної стійкості розроблена фірмою латунь має міцність, що на 12-15% перевищує міцність стандартного сплаву CW617N по EN 12165.
  • Латунний перехідник максимально проста в установці та експлуатації.
  • Перехідник латунний забезпечує максимально міцне та герметичне з'єднання елементів конструкції.
  • Латунний перехідник для труб стійкі до механічного впливу та вібрації системи, вони міцні та довговічні, витримують температурні коливання.

Характеристики латунного перехідника:

  • Призначення: для газового котла, для газової автоматики, водопровідна система, опалювальна система
  • Виробник: Valve J.G.
  • Тип приєднання: різьбове, внутрішнє - зовнішнє різблення (*ВЗ)
  • Форма заглушки: шестигранна
  • Приєднувальний розмір: М12 внутрішнє х 1М10 зовнішнє різблення
  • Матеріал: латунь Brass 59

Умовні позначення:
*ВЗ - внутрішнє - зовнішнє різблення

Увага! Характеристики та конфігурація виробу, а також комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. За внесені виробником зміни магазин відповідальності не несе.
Детальніше про товар
J.G.
13102
8 інших товарів в цій категорії:

Слідуйте за нами на Facebook