Ми пропонуємо вам взаємовигідні умови доставки та оплати товару.

 

Способи доставки

Замовлення може бути відправлений за допомогою Нової Пошти, Укрпошти або інших перевізників. Також ми надаємо можливість кур'єрської доставки по м. Харкову. Терміни і час доставки кур'єром необхідно уточнювати у наших менеджерів.

Хочемо зазначити, що в п'ятницю і суботу відвантаження товарів не здійснюється, що пов'язано з переобліком на складі. Таким чином, відвантаження здійснюється з неділі по четвер, але ви можете в будь-який момент проконсультуватися з нами або залишити заявку на покупку на нашому сайті.

Також є можливість самовивозу. Забрати товар зі складу можна з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 16:30. Адреса нашого складу: м. Харків, вул. Каринської, 46.

 

Вартість доставки

Вартість доставки варіюється в залежності від її способу і обраного перевізника.

Вартість доставки кур'єром по Харкову становить 100 грн. Доставка здійснюється відповідно до тарифів компанії-перевізника. Замовлення, прийняті до 14:30, зазвичай відправляються в день прийому. 

В основному ми пакуємо товар у власну тару, тому немає додаткової необхідності платити за упаковку компанії-перевізника, що істотно знижує вартість доставки.

При придбанні товару необхідно зробити передоплату в розмірі 100-150 грн (для великогабаритних товарів обмовляється окремо). Дана сума віднімається від вартості товару. Прохання про передоплату обумовлена ​​тим, що раніше деякі покупці не забирали товар у відділенні компанії-перевізника. Сподіваємося на Ваше розуміння!

 

Способи оплати

Оплатити покупку товару можна:

• Розрахунковий рахунок Приват банку:

Шановні покупці!

ВАЖЛИВО!!!

У призначенні платежу, вкажіть НОМЕР Вашого замовлення і ПРІЗВИЩЕ ОТРИМУВАЧА замовлення

ПРИКЛАД 328881 Іванов Іван Іванович

ПІСЛЯ ОПЛАТИ - ПРИШЛІТЬ ФОТО ЧЕКА

ВАЖЛИВО!!!

Якщо в призначенні платежу не вказаний номер Вашого замовлення і прізвище отримувача, тоді оплата буде оброблятися в ручному режимі (обробка платежів може зайняти до 3-х робочих днів) і ваше замовлення ми не зможемо швидко Вам відправити!

Готівковими засобами при самовивозі з м.Харкова

 

Умови повернення продукції

Повернення товару можливе через виробничий брак.

Будемо раді співпраці з вами!

Follow us on Facebook