Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 5 грн. - 184 грн.

Материал

Материал

Высота отражателя

Высота отражателя

Диаметр отражателя

Диаметр отражателя

Внутренний диаметр отражателя

Внутренний диаметр отражателя

Диаметр подключения

Диаметр подключения

Відбивачі для змішувача

Відбивачі для змішувача

Знайдено товарів: 47.

Показати 1-36 з 47 товарів
Активні фільтри
Якісні відбивачі для змішувача за оптимальною ціною

Підготовка до експлуатації душових і ванних приміщень не закінчується установкою плитки і сантехнічного обладнання. Зазвичай, існують ще кілька важливих моментів, які не варто не помічати. Перш за все це відноситься до щілин, розташованим між стінкою і змішувачем. Подібні інтер'єрні вади складно не побачити, проте їх досить просто виправити - досить прикрити місця спайки особливими пристроями, які називають відбивачами. У спеціалізованому інтернет-магазині представлений великий асортимент високоякісних відбивачів для змішувачів Ango.

Як правильно вибирати відбивач

Місце, де до стінки кріпиться змішувач, не завжди є рівним. Часом під час установки крана виникають відколи, а саме покриття виглядає непрезентабельно. В такому випадку додатково необхідний відбивач для змішувача - декоративна накладка. Подібний сантехнічний компонент є кільцем або фігурної матерією, яка дозволяє заховати місце фіксації крана до стінки.

Відбивачі (ще їх називають фланцями), крім декоративної завдання використовуються з метою герметизувати внутрішні водопровідні труби від негативного впливу вогкості.

Таким чином фланець є декоративним виробом, що приховує зазор між стінкою і виходом труби для того, щоб подавати воду. Надійно герметизує шви, відбивачі не дозволяють з'являтися грибку, який часто утворюються, якщо ванна кімната або душова перезволожується. Відбивачі заодно заважають проникати на поверхню бруду і пилу.

В онлайн-магазині можна придбати комплект відбивачів для змішувача за доступними цінами. Висока якість продукції гарантовано виробником - компанією Ango. Гарантується швидка доставка.

Здавалося б, будь-яких складнощів придбання таких виробів не викликає. Але не всім відомо, як не помилитися під час вибору змішувача відбивача. Великий список подібної продукції може застигнути зненацька.

При виборі відбивача важливо враховувати його внутрішній діаметр. Якщо придбати виріб, який буде нещільно прилягати до поверхні, то він стане дотримуватися не дуже міцно, тому вода поступово буде протікати всередину.

Якщо виріб купується окремо до вже змонтованому змішувача, то слід вибирати моделі, які гармонійним чином поєднуються зі дизайном підстави, а також крана.

Виходячи від конкретного крана підбирають і потрібну форму виробу. Відбивач може бути виконаний у вигляді кола, прямокутника, квадрата, овалу.

Латунні відбивачі чудово поєднуються з декором ванній з каменю, служать доповненням, вносять особливу нотку в інтер'єрне оформлення із застосуванням гранітного, мармурового і скляного матеріалів. Відбивач робить виріб завершеним, вигідно підкреслюючи його переваги, доповнюючи блиском і відтіняючи відмінні властивості крана.

Переваги відбивачів

Відбивачі, як правило, виготовляються з латуні з хромовим покриттям.

Крім стійкості матеріалу виготовлення до корозії, виділяють наступні переваги відбивачів:

  • тривалий період експлуатації - до п'ятнадцяти років;
  • простота застосування матеріалу для різних фігурних виробів;
  • вироби нержавійки можливо обрізати, заточувати або виконувати іншу металеву обробки без втрати красивого зовнішнього вигляду;
  • надійність і міцність, яка визначається потовщення вироби;
  • гігієнічність і можливість застосовувати миючі засоби.

Як правило, фланці розміщують на трубному відвід безпосередньо перед монтажем змішувача. Однак у продажу є різні моделі відбивачів. Їх монтаж можливо виконати на будь-яких стадіях установки сантехнічного обладнання.

Існують дві основні категорії відбивачів, призначених для змішувачів. Це звичайні зразки, а до іншої групи відносять роз'ємні відбивачі. Прості вироби встановлюють перед тим, як монтують змішувач. У них немає якихось прорізів і вони мають кільцеву форму. Візуально звичайні відбивачі виглядають більш привабливо, проте фіксувати їх не просто - вони перешкоджають подальшої установки сантехнічної системи.

У разі якщо фіксувати змішувач з подібним виробом не дуже зручно, то застосовують інший різновид таких пристосувань - роз'ємні. Їх основна відмінність полягає в тому, що у них є прорізи, завдяки яким відбивач можна розкрити на 2 і більше частин. Подібне виріб ще називається телескопічним. Його зручно використовувати, так як можливо насадити після монтажу змішувача.

Follow us on Facebook