Фітинг розбірний латунний JG Professional

Фітинг розбірний латунний JG Professional

Знайдено товарів: 34.

Показати 1-34 з 34 товарів
Активні фільтри
Фітинг металевий розбірний professional за лояльною ціною

Де купити фітінг металевий розбірний professional?

При установці трубопроводу, кліматичного обладнання та сантехніки в якості сполучних деталей застосовуються фітинги. З їх допомогою з'єднуються труби, здійснюється перехід з одного діаметра на інший, проводиться вигин або розгалуження в конструкції водопроводу.

Види фітингів

Для пластикових труб підходять поліпропіленові з'єднувальні деталі. Стикування відбувається методом пайки. Пластик нагрівається до температури плавлення, труба ставиться в фітінг, матеріал в місці фіксації твердне, створюючи герметичне з'єднання.

Для металопластикових труб виробники пропонують такі типи фітинги:

Різьбові вироби, що фіксуються на трубах завдяки загвинчування: гайка затягується ключем. Їх перевага полягає в зручності монтажу і можливості демонтажу трубопроводу, тобто проводитися відкритий монтаж труб.

Пресові фітинги, з гільзою для запресовування на трубопроводі. Для цього потрібні відповідні прес-кліщі. Такі деталі створюють нерозбірне з'єднання, тому їх можна застосовувати для прихованої установки труб в стінах, під стяжкою та ін. І різьбові, і пресові деталі виробляються з металу, в основному, латуні. Це робить їх високоміцними і довговічними.

Зручність покупки і доставки

Великий вибір фітингів ви знайдете у нас. Ми торгуємо якісними товарами, на які діє гарантія. Велике наявність продукції на складі дозволяє нам здійснювати відвантаження оперативно. Обслуговуємо фізичних осіб і різні фірми на індивідуальних умовах. Для оптових замовників у нас діють знижки. Наші компетентні співробітники допоможуть з вибором фітингів. Наш портал доступний цілодобово, тому замовити товар можете в будь-який зручний для вас час.

Замовити з'єднувальні деталі можна дистанційно. Для цього рекомендуємо скористатися нашим зручним каталогом. Після того, як ви визначитеся з вибором, у вас буде можливість замовити деталь по телефону, залишивши заявку на сайті або за допомогою відправки листа на електронну пошту. Після отримання замовлення ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити деталі. Вам пропонуємо зручний для вас спосіб його отримання. Товар ви можете забрати його з нашого складу, а також замовити кур'єрську доставку або доставку транспортною компанією. Кур'єрська доставка у нас діє по Харкову, а транспортними фірмами ми доставляємо по всій Україні.

Якщо хочете купити фітінг розбірний професіонал, зв'яжіться з нами за номером +38 (063) 189-85-71. Наші співробітники допоможуть з вибором деталей, розкажуть про умови доставки, оплати.

Follow us on Facebook