Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 32,00 грн - 2 532,00 грн

Материал

Материал

Назначение

Назначение

Тип изделия

Тип изделия

Диаметр подключения

Диаметр подключения

Робочий тиск

Робочий тиск

Тип резьбы

Тип резьбы

Модифікація фільтра

Модифікація фільтра

Резьба

Резьба

Фільтр грубої очистки води ФГО

Фільтр грубої очистки води ФГО

Знайдено товарів: 22.

Показати 1-22 з 22 товарів
Активні фільтри
Фільтр грубої очистки води з гарантією і за доступною ціною| PARTNЁR

Фільтри грубої очистки (ФГО)

Незалежно від розташування свердловини в квартирі і будинку, для поліпшення якості води необхідно використовувати додаткове обладнання. Компанія PARTNЁR пропонує фільтр грубої очистки для затримки і видалення великих суспензій у воді, таких як пісок, мул, частинки рослин, інша органіка.

Призначення ФГО

Виріб являє собою металевий корпус, який має вхідний і вихідний патрубком, а також сітку для уловлювання домішок. Незважаючи на невеликі розміри, ФГС володіє наступними функціями:

• Захист систем водопроводу і опалення. Великі частинки можуть призвести до засмічення труб, появі опадів і нальоту, пошкодити пластикові деталі.

• Продовження терміну служби інших фільтрів. Після ФГО йдуть інші моделі фільтрів, але навантаження на них буде в рази меншою, що збільшить термін їх експлуатації.

• Захист побутового та сантехнічного обладнання. Фільтр запобігає потраплянню забруднення в пральну і посудомийну машини, бак унітазу, крани, водонагрівачі і т.д.

• Підвищення якості води. Поліпшується не тільки склад, але і смак води, прибираються сторонні запахи.

Рекомендується купити ФГО для установки в квартирах і приватних будинках, на промислових об'єктах, в цехах, на малих харчових підприємствах, в закладах громадського харчування і т.д.

Види фільтрів грубої очистки

Компанія співпрацює з провідними виробниками інженерної сантехніки з усього світу, пропонуючи тільки високоякісну продукцію. ФГС виготовляються зі сталі, латуні або бронзи з нікель-хромовим покриттям. Для сітки також використовується міцний і ударостійкий метал. При виборі продукції з асортименту в каталозі потрібно керуватися також іншими параметрами:

• Спосіб підключення. Компанія пропонує рішення для різних типів труб. Якщо труба має діаметр 2 дюйма і більше, використовуються фільтри під фланцеве з'єднання, менше 2-х дюймів - з муфтою. Для побутових систем застосовуються класичні моделі з різьбленням.

• Розмір пір сітки. Підбирається в залежності від якості води. При утриманні великої кількості великих суспензій, застосовуються фільтри з меншим розміром осередків. Даний параметр варіюється в межах 50-400 мкм.

• Розташування відстійника. Відділ розташований нижче патрубків і призначений для осідання домішок на дно корпусу. Відстійник може бути прямим і косим. Перший варіант використовується частіше для промислових об'єктів, другий - в побуті, завдяки меншим розмірам.

Вся продукція, представлена ​​на сайті компанії, підлягає очищенню. Стандартні грязевики оснащені отвором з кришкою, через яке проводиться видалення забруднень. Фільтр з системою промивки комплектується краном, за допомогою якого і здійснюється злив відстою.

Компанія PARTNЁR пропонує фільтри грубої очистки за доступними цінами з доставкою по всій території України. Ми гарантуємо відмінну якість товару і його надійність. Для замовлення ФГО необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з менеджером по телефону. Телефонуйте!

Follow us on Facebook