Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 39 грн. - 246 грн.

Тип изделия

Тип изделия

Количество в упаковке

Количество в упаковке

Диаметр картриджа

Диаметр картриджа

Количество шлицов

Количество шлицов

Тип запірного механізму

Тип запірного механізму

Ручки на змішувач

Ручки на змішувач

Знайдено товарів: 43.

Показати 1-36 з 43 товарів
Активні фільтри
Ручки для змішувача за доступною ціною з доставкою по Україні

Створити комфорт в будинку зовсім непросто. І тут не обійтися без використання спеціальних сантехнічних аксесуарів. Ретельно обдумуючи специфіку санвузла, слід пам'ятати про таке практичному предмет, як ручки, які призначені для змішувачів. Вони приносять значну більшу користь, так як збільшують надійність обладнання і роблять ванну кімнату більш затишною.

Регулювання змішувача здійснюється завдяки одній або двом ручкам. Саме від них залежить зручність використання сантехнічного обладнання, а також його дизайнерське оформлення. У спеціалізованому інтернет-магазині представлений великий асортимент високоякісних ручки для змішувачів для ванної Ango. Покупцям пропонуються безліч різноманітних ручок, що відрізняються за своїм устроєм, зовнішнім виглядом, матеріалом виготовлення та конфігурації.

Ручки для ванни і душової створюють досвідчені фахівці з дизайну. При їх виготовленні виконуються точні розрахунки і підбираються найбільш ергономічні форми. Завдяки цьому продукція компанія Ango відрізняється найвищою якістю і користується значним попитом.

Всі ручки незалежно від їх устрою і дизайнерського оформлення, виконують дві головні завдання:

- дозволяють здійснювати регулювання струменя, коли відкривається або закривається запірний механізм;

- дозволяють встановлювати потрібний температурний режим потоку води.

Ручка змішувача для душової кабіни також виконують декоративну функцію і прикрашають сантехніку. При цьому вони можуть бути виконані не тільки в оригінальному дизайнерському оформленні, але і інкрустовані або зроблені з дорогого металевого матеріалу.

Сьогодні не у всіх кранів є ручки. Певні моделі обладнані виключно сенсорами, тому активуються і відключаються автоматично. Якщо ж у ваших кранів є ручки, то найкраще їх купувати в онлайн-магазині, так як це вигідно.

Підбір різновиди ручки визначається перевагами покупця і особливостями інтер'єрного оформлення кімнати, де розміщено сантехнічне обладнання. В інтернет-магазині можна вибрати ручки будь-якої величини: від найпростіших до витончених моделей.

Вибираючи матеріал приладдя, важливо пам'ятати про особливості стилю приміщення. Так, якщо кімната зроблена в стилі хай-тек і заповнена хромової поверхнею і дзеркалами, то туди не рекомендується встановлювати ванну з ручками з жовтуватою стали, а ось нержавейка добре доповнить інтер'єр.

Ручка для змішувача купується в наборі зі змішувачем або окремо у вигляді запчастини. Найбільш вразлива частина у подібних комплектуючих - місце стикування зі штоком сантехніки. Часом навіть незначні зусилля, що додаються в ході експлуатації змішувача, здатні привести пов'язаних із ними. Такі приналежності зазвичай потрібні для того, щоб відремонтувати сантехніку або поміняти його дизайнерське оформлення згідно стилю інтер'єру.

Виходячи від різновиду крана, компоненти регулювання представлені двома видами, а саме важелем і двома ручками.

Важіль дозволяє власними руками відразу виконувати регулювання водного струменя. Для цього він пересувається в 2-х площинах:

- донизу / вгору - для регулювання напору;

- в ліву сторону / в праву сторону - щоб відкривати воду або змішувати холодну і теплу струменя.

Важіль дозволяє управляти краном за допомогою однієї руки. Однак слід враховувати, що досягти точної настройки температурного режиму в подібних змішувачах зазвичай не просто.

Якщо в основі механізму містяться два вентиля, то кожен з них відповідальний окремо за подачу холодної і теплої струменя. Тому щоб змішати струменя, потрібно відкрити відразу дві ручки. Подібний пристрій механізму є традиційним і знайоме всім. За своєю формою дворучну конструкцію поділяють на два види: хрестоподібні вентилі або деталі, виконані в якості маховика.

Під час заміни ручки змішувача потрібно демонтувати її. Спочатку з неї знімаються заглушки. За допомогою викрутки викручується гвинт, призначений для кріплення механізму. Потім зі змішувача штока знімається важіль. Встановлюється нова ручка в зворотній послідовності.

В онлайн-магазині можна придбати ручки для змішувача за доступними цінами. Висока якість продукції гарантовано виробником - компанією Ango. Гарантується швидка доставка.

Follow us on Facebook