Змішувачі для душових кабін

Змішувачі для душових кабін

Знайдено товарів: 35.

Показати 1-35 з 35 товарів
Активні фільтри
Вбудовані змішувачі для душової кабіни: консультація, доставка

Облаштування сучасної душової кабіни має на увазі під собою використання якісного змішувача - спеціального пристрою, призначенням якого є подача і перемикання потоків води, регулювання температурного режиму. Перед тим, як купити змішувач для душової кабіни, слід вивчити тип змішувача, варіант його монтажу, кількість режимів перемикання, якість і матеріал самого виробу. Не менш важливим критерієм вибору пристосування буде ціна пристрою.

Різноманітність змішувачів і аксесуарів для них

Інтернет магазин PARTNЁR пропонує своїм клієнтам широкий вибір змішувачів і фурнітури для їх обслуговування. Надійність представлених в каталозі товарів обумовлена ​​вихідним матеріалом для їх виробництва - латунний сплав, що покриваються антикорозійним розчином.

Постачальник, який надає можливість замовити змішувач для душової кабіни, що має декілька режимів:

• 2 положення (верхнє - для підключення лійки, інше - мобільна лійка, яка утримується в руці);

• 3 положення (до третього підводяться бічні розпилюють механізми);

• 4 положення (підключаються додаткові пристрої для масажу ніг);

• 5 режимів.

При виборі моделі аксесуара слід враховувати переваги самого клієнта. У багатьох випадках достатньо 3-х режимного пристрою, що має доступну ціну і виконує основні функції.

Критерії вибору

На вартість змішувача для душової кабіни впливають кілька технічних параметрів. При виборі слід враховувати спосіб монтажу, який впливає на комфорт експлуатації душа. Головне, щоб модифікація пристрою збігалася з конструкційними особливостями всієї системи.

Також фактором, що впливає на остаточне рішення покупця, вважається матеріал конструкції і виробник. На сайті компанії є моделі з латуні, що володіють достатньою пружністю і міцністю. Такі вироби мають підвищену стійкість до процесів корозії, температурних перепадів і високому тиску.

Деякі модифікації можуть додатково оснащуватися вбудованими нагрівальними елементами, механізмами з економною витратою води, з фільтрами, термостатами для регулювання температури.

Де купити?

Вигідно придбати змішувачі для душових кабін можна в інтернет-магазині PARTNЁR. На електронному майданчику розміщені найбільш актуальні позиції змішувачів і структурні елементи даних установок для функціонального оснащення душа.

Follow us on Facebook