Колесо ролика

Колесо ролика

Знайдено товарів: 8.

Показати 1-8 з 8 товарів
Активні фільтри
Колесо ролика: оптимальні ціни, доставка по Україні

Кожен день люди приймають душ і користуються душовою кабіною. Вона оснащена розсувним системою, яка дозволяє плавно відкривати двері. З плином часу елементи кріплення двері можуть вийти з ладу, і вона гірше відкривається, застрягає або заклинює в якомусь положенні. У такій ситуації користувачу потрібно купити колесо для ролика душової кабіни.

На сьогодні представлено багато моделей, які мають свої особливості. Людині важко самостійно підібрати потрібну конструкції. Менеджери інтернет-магазіна PARTNЁR допоможуть вибрати підходящий варіант. Ми гарантуємо якість і надійність нашої продукції, а також співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками. Компанія займається не тільки виготовленням сантехніки, але і її імпортом.

Нюанси, які потрібно врахувати під час покупки

Ролики монтуються в верхню і нижню частину дверей. Людина часто користується ванною, тому вироби швидко зношуються. Перед заміною елементів, слід ознайомитися з особливостями душової кабіни і її параметрами. При виборі підходящої деталі на сайті компанії, потрібно врахувати такі моменти:

• Діаметр вироби. Якщо різниця буде більше висоти вигнутих країв, дверцята можуть впасти і не буде триматися.

• Діаметр отвору. Не потрібно робити отвір в склі, якщо болт не проходить. Краще замінити ролик. Під час здійснення монтажу, перехідну муфту потрібно застосовувати акуратно.

• Звернути увагу на виліт скла щодо центру коліщатка. Виріб в інших вильотом не підійде. У такій ситуації потрібно замінити відразу весь комплект або шукати точно такий же елемент.

Вартість колеса для ролика душової кабіни буде залежати від використовуваних матеріалів і виробника. Якщо ви не знаєте, яка модель вироби необхідна, потрібно зняти стару і порівнювати її з запропонованими на сайті або попросити допомоги у консультанта.

Оформлення замовлення в інтернет-магазині PARTNЁR

Вигідно замовити колесо для ролика душової кабіни можна в нашому онлайн магазині. У каталозі представлено безліч товарів, які мають свої параметрами. Ціна на колесо для ролика душової кабіни у нас нижче, ніж у конкурентів. Фахівці допоможуть вам визначитися з вибором продукції та дадуть рекомендації по установці елемента. Доставка товарів здійснюється оперативно по всій Україні. Оплатити за продукцію можна готівкою або за допомогою банківської карти.

Follow us on Facebook