Фітинги для труб латунні з проточкою J.G. АВ

Фітинги для труб латунні з проточкою J.G. АВ

Знайдено товарів: 44.

Показати 1-36 з 44 товарів
Активні фільтри
Каталог латунних фітингів: великий вибір, гарантія якості

Фітинги для труб є з'єднувальні елементи системи, якою транспортується вода або газ, встановлювані на ділянках розгалужень і поворотів. Їх головним завданням буде герметичне з'єднання двох патрубків між собою. Купити фітинги для труб латунні необхідно для установки системи водопостачання з пластикових труб. За рахунок того, що ці деталі виготовляються з латунного сплаву з включеннями міді, вони гарантують високу якість і надійність з'єднання. Для запобігання окислювальних процесів на поверхні запчастини покриваються нікелевим розчином.

Різноманітність інтернет-магазину PARTNЁR

В електронному каталозі інтернет-магазину PARTNЁR представлений великий вибір фітингів різних конфігурацій, призначення і виробників:

• згони з проточкою для металопластику;

• кути з проточкою;

• трійники;

• хрестовини.

Згони мають вигляд відрізу патрубка з нарізним малюнком на кінцях. Різняться між собою довжиною і розмірами різьблення. В асортименті представлено кілька видів фітингів для труб латунних, ціна на які залежить від різновиду. За конструкцією вони бувають прямими (для установки на рівних ділянках) і кутовими (для зміни напрямку руху потоків).

Трійники використовуються для з'єднання між собою труб, що мають різне значення діаметра. Запчастини створюють додатковий потік від основного напрямку робочого потоку в системі.

Особливості продукції

Всі моделі фітингів для труб латунні з проточкою захищені від впливу вологи. Елементи здатні витримувати підвищені механічні навантаження і тиск. Також деталі характеризуються стійкістю до температурних перепадів.

Сполучні запчастини складаються з корпусної частини, яка має внутрішню і зовнішню різьбу, і кільця ущільнювача, здатного витримувати широкий діапазон робочих температур. В якості ізолюючого матеріалу використовується стопорне кільце. Кріплення фитинга здійснюється за допомогою накидної гайки.

Де купити?

Вигідно замовити фітинги для труб латунні можна в компанії PARTNЁR. Постачальник гарантує своїм клієнтам прийнятну середньоринкову вартість на аксесуари, оперативну доставку на вказану адресу і великий вибір деталей, призначених для герметичного об'єднання між собою кількох ділянок труб. Кожному покупцеві надається консультаційна підтримка.

Follow us on Facebook