Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 147 грн. - 350 грн.

Крани з американкою

Крани з американкою

Знайдено товарів: 13.

Показати 1-13 з 13 товарів
Активні фільтри
Кульові крани американки за оптимальною ціною з гарантією якості

Крани з американкою представляють собою арматуру, яка спрощує монтаж сантехніки. Це запірно-регулюючий пристрій широко застосовується всередині систем газопроводу і водопроводу. Воно сумісне з трубами з будь-яких поширених матеріалів, в тому числі з міді, сталі і полімерів.

Інтернет-магазин Partnёр пропонує широкий вибір кранів кульових з американкою за доступними цінами від виробника.

Пристрій виробу

Кран даного типу являє собою конструкцію, що включає два елементи, а саме:

Корпус, безпосередньо стикуються з двох сторін з трубами;

Куля, який розташовується усередині корпусу і служить в якості перекриває елементу.

У кулі проробляється отвір, яке може мати різний діаметр. Управління кулею виконують за допомогою ручки крана. Обертаючи її, користувач зменшує інтенсивність потоку або зовсім його перекриває.

Матеріалом для вентилів, доступних в інтернет-магазині Partnёр, служить латунь. Ми пропонуємо варіанти з кутовим діаметром підключення півдюйма, ¾ дюйма, один дюйм і 1¼ дюйма.

Основна частина наших виробів оснащена стандартними ручками-метеликами.

Переваги вентилів з американкою

Установка кульового крана з американкою відчутно полегшує будь-обслуговування сантехніки. При монтажі цих виробів завдяки накидним гайок труби не потрібно обертати, що забезпечує зручність при роботі установника.

Так само ці вироби дозволяють підтримувати стабільний тиск всередині труби. Скачки тиску досить часто відбуваються всередині трубопроводів, але при установці вентилів даного типу такої проблеми вдасться уникнути.

Застосування кульових кранів

Кульові крани американка можна встановлювати в будь-яких існуючих газопроводів.

У побуті їх вельми часто застосовують при монтажі радіаторів опалення. Це виріб дає можливість контролювати натиск рідини в батареї. Ще одне вдале місце для вентилів даного типу - поруч з лічильниками і датчикам. За допомогою кранів можна запобігти втратам тиску, в результаті ці прилади будуть давати більш точні результати.

Крім цього вироби даного типу застосовують і при установці насосів, бойлерів, рушникосушок і маси інших пристроїв.

Наша пропозиція

Інтернет-магазин Partnёr пропонує широкий асортимент кранів з американкою високої якості. У нас можна придбати товар від виробника, що означає доступні ціни. Наша компанія пропонує доставку в будь-яку точку України.

Ми гарантуємо надійність продукції, вентилі безвідмовно прослужать вам протягом тривалого терміну. А якщо ви передумаєте, то у вас буде можливість повернути нам кран в продовженні 14 днів після того, як ви його придбаєте.

Зверніться до нас за допомогою форми або замовте зворотний дзвінок. Наші менеджери зв'яжуться з вами, дадуть пояснення щодо кранів з американкою та інших зацікавили вас товарів і приймуть замовлення.

Follow us on Facebook