Картриджі для душових кабін

Картриджі для душових кабін

Знайдено товарів: 16.

Показати 1-16 з 16 товарів
Активні фільтри
Картриджі для душової кабіни за оптимальними цінами з доставкою

Стабільна робота душової кабіни залежить від якості змішувача. Ці пристосування оснащені картриджами, призначенням яких вважається перемикання функцій (гідромасаж, лійка, душ). Надійність цієї деталі буде впливати на інтенсивність водних потоків. Конструкція картриджа режимів душової кабіни представлена ​​корпусних частиною, штоком, кільцеві ущільнювачі, гайкою, керамічним диском і внутрішньої кареткою. При спільній роботі всіх структурних компонентів спостерігається подача води в заданому напрямку.

Як вибрати картридж?

В інтернет-магазині PARTNЁR представлено кілька модифікацій картриджа душової кабіни, ціна на який залежить від його розмірів. Це пристосування призначене для регулювання температури і напору рідини в залежності від обраного режиму. Перед покупкою запчастини слід уточнити такі параметри конструкції:

• розміри штока;

• значення діаметра;

• кількість режимів;

• місце посадки дивертора або штока.

Купити картридж для душової кабіни можна з розбірної або нерозбірними конструкцією. Другий варіант має більш високу вартість, яка не справджується за рахунок того, що товар частіше доводиться замінювати на новий через неможливість проведення ремонту.

Також перед тим, як замовити картридж для змішувача душової кабіни, необхідно порівняти дивертора нового товару і старого. Верхні елементи штока повинні повністю прилягати до ручки. Для вибору відповідної моделі можна скористатися технічною документацією. Консультанти рекомендують вибирати продукцію одного і того ж виробника, так як товари різних постачальників часто різняться матеріалами і кількістю отворів.

Режими в пристроях

Кожне пристосування виробника Argo має від 3 до 5 режимів перемикання подачі води. Найпоширенішими з них вважаються режим масажу, тропічного і ручного душа. Аксесуари на 5 режимів призначені для змішування холодної та гарячої води в певному співвідношенні, яке вказується вручну.

Коли слід купити новий пристрій?

Консультанти магазину рекомендують звертати увагу на такі моменти:

• неможливість самостійного регулювання температурного режиму;

• спостерігається протікання;

• вода не подається при русі важеля;

• ручка змішувача не викликає ніякої реакції при її русі.

Отримати розгорнутий рада на тему вибору моделі можна в телефонному та онлайн режимі.

Follow us on Facebook