Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 99 грн. - 301 грн.

Спеціалізовані хромовані крани

Спеціалізовані хромовані крани

Знайдено товарів: 50.

Показати 1-36 з 50 товарів
Активні фільтри
Хромовані крани: оптимальна ціна, гарантія якості

Інтернет-магазин Partnёr пропонує хромовані крани різних типів. На нашому складі можна відшукати вироби для виконання будь-яких функцій всередині водопроводів. Об'єднує їх саме хромування, яке робить всі продукти цієї категорії стійкими до корозії і тому максимально довговічними. У нас представлені моделі таких популярних виробників, як Ango і Valve J.G.

Кульові крани

Хромовані водорозбірні крани кульові користуються заслуженою популярністю у всіх споживачів. Ці пристрої призначені для регулювання потоку води. Усередині корпусу такого виробу знаходиться куля, в якому є отвір, його розмір може бути дорівнює площі труби або бути менше. Отвір можна повернути так, щоб перекрити потік води або пропустити його.

Хромовані крани виробництва Valve J.G. і Ango виготовляються з латуні. Вони володіють чудовими показниками міцності і здатні витримувати дуже значний тиск.

В асортименті нашого інтернет-магазину представлені моделі з різним робочим діаметром (15, 20 і 25 міліметрів).

Вентильні крани

Вентильні крани - це пристрої, які дозволяють перекрити потік води або іншого середовища в водопроводі в повному обсязі, а лише частково. З їх допомогою можлива тонка настройка необхідного користувачеві потоку.

Кутові крани

Досить значну частину кульових і вентильних кранів, які пропонує компанія Partnёr складають кутові. Ці пристрої призначені для з'єднання працю з різними опалювальними або побутовими приладами, наприклад, радіаторами та пральними машинами. Особливість подібних кранів складається в їх конфігурації, що дає їм можливість змінювати напрямок потоку на перпендикулярний.

У побуті вони застосовуються для регулювання потоку води, що надходить з водопроводу до побутового приладу.

Компанія Partnёr пропонує продукцію Valve J.G. і Ango, яка розрахована на тривале використання і буде без сучка без задирки служити користувачеві.

На нашому віртуальному складі будь-який покупець знайде відповідний саме йому хромований кран, ми поставляємо клієнтам десятки найменувань цієї продукції.

Наша пропозиція

Інтернет-магазин пропонує спеціалізовані хромовані крани, розраховані на використання по різному призначенню. Ми пропонуємо цю продукцію за доступними цінами, оскільки ми тісно співпрацюємо з виробниками Valve J.G. і Ango.

Наша організація здійснює доставку товарів по всій території України і в обраний вами термін привезе крани в вказане місце.

Ми надаємо своїм замовникам можливість оцінити кран і в продовження півмісяця після здійснення покупки у них є право відмовитися від зробленого придбання, тоді ми повернемо повну ціну товару.

Зв'яжіться з нами по телефону або e-mail, також ви можете замовити зворотний дзвінок на наш номер. Наші менеджери дадуть вам будь-які необхідні пояснення. Крім того, ви можете скористатися формою «Швидке замовлення», щоб придбати будь-який хромований кран.

Follow us on Facebook