Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 390 грн. - 885 грн.

Тип изделия

Тип изделия

Назначение

Назначение

Материал

Материал

Встановлення

Встановлення

Колір

Колір

Тип смесителя

Тип смесителя

Угол поворотного излива

Угол поворотного излива

Тип подводки

Тип подводки

Змішувачі пластик ABS

Змішувачі пластик ABS

Знайдено товарів: 10.

Показати 1-10 з 10 товарів
Активні фільтри
Якісні пластикові абс змішувачі за конкурентними цінами

Перед проведенням ремонтних робіт у ванній важливо завчасно точно спланувати таку процедуру, пам'ятаючи про різні дрібниці. Це посприяє економії часу і запобігання непотрібних помилок. Зокрема, необхідно відразу встановити, який саме змішувач підібрати в ванну кімнату, щоб він відповідав розміщеному там сантехнічного обладнання, і ідеально вписувався в інтер'єрне оформлення кімнати. Одним з кращих варіантів вважається змішувач з матеріалу пластик ABS, який можна придбати в спеціалізованому онлайн-магазині.

 

Компанія Valve J.G. успішно просуває свою продукцію на вітчизняному ринку завдяки різноманітному асортименту, відмінних показників, доступною вартістю змішувачів. Її вироби наділені витонченими і плавними лініями і виглядають естетично. Навіть найвибагливіші покупці онлайн-магазину зможуть підібрати тут моделі відповідно до власних вподобань.

 

Сучасні технології дозволяють зробити застосування змішувачів комфортним, безпечним і водозберігаючим. Такі вироби з зносостійкої поверхнею мають плавним ходом важелів, надійністю, безшумною роботою, точним контролем температурного режиму.

 

Для різних зразків продукції доступні різні модифікації установки. В результаті змішувачі пластик ABS зовсім вписуються в просторі і невеликі кімнати, призначені для гігієни та релаксації.

 

Всі фірмові змішувачі пластик АБС проходять процедуру гальванізації з метою захисту покриття сантехнічних виробів від негативного впливу зовнішнього середовища. Вони відрізняються особливою міцністю і не руйнуються. Щоб доглядати за виробами змішувачами від компанії J.G. потрібно лише мильний розчин, тепла вода і рушник.

 

В інтернет-магазині можна придбати змішувачі, призначені для кухонного миття, який не дозволяють потрапляти бризок на підлогу. З їх допомогою досить легко включати і відключати воду, регулювати потік.

 

АБС-пластик є досить затребуваним на сьогоднішній день матеріалом, з якого виготовляють не тільки рукоятки високоякісних змішувачів, а й інші деталі сантехніки. У найдорожчих моделей позолочена або бронзова поверхня, що створює так званий «старовинний» ефект. Сама по собі поверхню з АБС-пластик виходить досить блискучою і рівною. Хоча сьогодні ABS-пластик виготовляють і з матовим покриттям. Матеріал не змінює власних габаритів при експлуатації і зовні виглядає вельми привабливо.

 

У порівнянні зі звичайною пластмасою АБС-пластик наділений кращими експлуатаційними параметрами завдяки своїй стійкості до механічних пошкоджень і агресивних середовищ. Відповідно матеріал може витримувати температуру до ста градусів і володіє чудовою стійкістю до ударів і параметрами еластичності.

 

Практичні при використанні змішувачі піддаються тестуванню з імітацією щоденної експлуатації протягом декількох років при підвищеному рівні жорсткості води. Тому що виготовляється продукція відрізняється високою якістю виконання.

 

Матеріал виготовлення змішувачів - термопластичний пластик - надійно оберігає шкіру від опіків, оскільки не піддається нагріву. Допустимий температурний режим експлуатації становить від мінус сорока до плюс дев'яносто п'яти градусів.

 

АБС-пластик не схильний до дії корозії. Змішувачі з такого матеріалу використовуються в приміщеннях з високою вологістю і різкими температурними перепадами. Коли АБС-пластик стикається з водою, навіть при підвищеній температурі, він не виділяє частинок, які становлять загрозу для здоров'я людини.

 

При виборі змішувача важливо встановити оптимальну висоту і вид виливу Від цього залежить дуже багато чого, зокрема, чи можна буде набрати воду у великі каструльки, і чи стане вона розлітатися по всій підлоги поверхні і стільниці. Який висоти вилив є оптимальним, залежить від заглибленості раковини.

 

В онлайн-магазині можна придбати змішувачі пластик АБС за доступними цінами. Висока якість продукції гарантовано виробником - компанією Valve J.G. Гарантується швидка доставка високоякісних виробів.

Follow us on Facebook