Лійка для душу два режими та більше

Лійка для душу два режими та більше

Знайдено товарів: 27.

Показати 1-27 з 27 товарів
Активні фільтри
Лійка для душу два режими та більше: поєднання ціни та якості

Кожна окрема насадка може поєднувати різні види налаштувань і режими аерації, маючи свій набір переваг:

- Дощовий душ. Це одна з найпоширеніших функцій. Розпилення води відбувається через крихітні дірочки, яких в лійці налічується від 45 до 90, в залежності від моделі виробу. Завдяки тому, що на відстані осі цівок злегка нахиляються, відбувається більш м'який вплив водного потоку на великих площах. Чудово підходить для повсякденного використання.

- Масажний. Відбувається за допомогою спеціального отвору, зробленого хрестоподібно в самому центрі насадки. Усередині лійки вода закручується і викидається шляхом потужної пульсації. Ухвалення такого душа покращує кровообіг в шкірних покривах, підвищує тонус м'язів, надає тілу бадьорість і енергію.

- Розсіює. Дуже м'який і делікатний режим розпилення, при якому відбувається змішування водяних і повітряних цівок, що надходять крізь спеціально призначені отвори. Даний режиму ідеальний для вмивання обличчя і миття волосся.

- Каскадний (водоспад). Формує щільний, що посилюється натиск вертикального русла, який допомагає підбадьоритися і отримати заряд енергії. В основному використовується в стаціонарних лейках.

- Моно-струменевий. Надає цілеспрямовану, різку струмінь води під великим тиском. Застосовується в якості масажу для запалених м'язів, антицелюлітного масажу, для процедур з холодним обливанням.

- Варіоструйний. Являє собою одночасно два режими распиленія- м'яке і звичайне. Водна струмінь насичується бульбашками повітря, створюючи «ефект шампанського».

- Водний туман. Це м'який розсіює потік, який створює хмару дрібних бризок, м'яко огортають людини. Такий режим надає заспокійливу дію.

- Тропічний. Строго вертикальний, що обволікає душ. Відмінно розслаблює тіло.

- Керес-струмінь (Caress). Варіант, який об'єднує прямі і закручені по спіралі потоки води.

Одночасно всі режими. Такі душові конструкції дають можливість включати відразу всі типи струменів, по черзі змінюють один одного. Це відбувається за рахунок того, що головка лійки обертається. При необхідності її можна зафіксувати в оптимальному режимі.

Багато виробників пропонують економічні лійки, в яких витрачається менша кількість води, ніж в стандартних моделях. При цьому, її якість не знижується. Зустрічаються також супермодні, високотехнологічні насадки для душа зі світлодіодним підсвічуванням. У традиційній ванній вони можуть виглядати дещо недоречно, зате ідеально впишуться в сучасний дизайн, надавши йому додаткову привабливість.

Follow us on Facebook