Крани кульові ТМ Valve JG

Крани кульові ТМ Valve JG

Знайдено товарів: 45.

Показати 1-36 з 45 товарів
Активні фільтри
Крани кульові Валве з доставкою по Україні за лояльною ціною

Кульові крани - це вироби, що відносяться до трубопровідної арматури. Дані елементи конструкції використовуються для регулювання потоку середовища, що йде по трубі.

Інтернет-магазин Partnёr пропонує крани кульові Валве J.G. високої якості за доступними цінами.

Будова кульових кранів

Усередині корпусу кульового крана розташовується куля, в якому виконаний отвір, його розмір може, як відповідати перетину труби, так і бути менше. Кран управляється ручкою, при цьому куля здатний повертатися так, щоб пропустить потік води або іншої середовища або ж затримати його.

Особливості кранів Valve J.G.

Кульові крани Valve J.G. виконані (включаючи корпус і сам куля) з латуні. Торгова марка Валве J.G. створила особливий різновид цього сплаву, міцність якої на 10-15% вище стандартного показника для латуні. Інакше кажучи, мова йде про ексклюзивне матеріалі, який забезпечує і підвищену міцність самих кранів. Поверхня корпусу кульових кранів Валве J.G. володіє нікелевим гальванопокриттям. Куля у всіх моделях хромований. Ущільнювачами в кульовому затворі служать тефлонові фасонні кільця. При цьому використовується тефлон здатний зберігати свої властивості при температурі 220о (в той час як стандартний - лише до 180).

Саме особливі властивості матеріалів, використовуваних Valve J.G., забезпечують надійність і довговічність кранів, що випускаються даною фірмою.

Характеристики кульових кранів Вальве J.G.

Продукція Valve J.G. має наступні характеристики:

Діаметр крана від напівдюйма до одного дюйма;

Діаметр умовного проходу від 10 до 15 міліметрів;

Допустима робоче середовище в трубопроводах, на які встановлюються крани ,: вода, пара, повітря, гази, інші неагресивні середовища;

Тиск - 25 бар;

Тип приєднання - різьбове;

Можливі способи монтажу - як горизонтальний, так і вертикальний;

З'єднання американка в кранах відсутня.

В асортименті інтернет-магазину Pertnёr присутні крани з типами підключення внутрішня-внутрішня і зовнішня-зовнішня. Всі крани Валве J.G. мають ручними приводами одного з двох типів. Це ручка-метелик і ручка-важіль.

Завдяки своїм відмінним характеристикам і високої надійності кульові крани виробництва Валве J.G. знаходять застосування, як в приватних домогосподарствах, так і в комунальних організаціях і на підприємствах.

Наша пропозиція

Інтернет-магазин Partner займається поставками кульових кранів Вальве J.G. за сприятливою ціною. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробником, без посередників.

Наша компанія виконує доставку товарів по всій Україні. При замовленні ми в зазначений термін привеземо крани в будь-яку обумовлену замовником точку країни.

Ми йдемо назустріч замовникам з питання доставки товару. Якщо протягом 14 днів ви передумаєте, ми візьмемо куплене вами назад.

Щоб з'ясувати подробиці, пов'язані з кульовими кранами зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті або замовте зворотний дзвінок. Також можна використовувати форму «Швидке замовлення», яка передбачена на нашому сайті.

Follow us on Facebook