Крани і аксесуари для металопластику

Крани і аксесуари для металопластику

Знайдено товарів: 14.

Показати 1-14 з 14 товарів
Активні фільтри
Крани для металопластику: широкий асортимент, швидка доставка

Якщо ви купили труби з металопластику, вам потрібно встановити на них запірні конструкції. Вони будуть відрізняться від аналогічних можливістю підключення до металопластикової магістралі без додаткових елементів.

Якщо ви хочете вигідно купити крани для металопластику, зайдіть на сайт PARTNЁR. У нас представлений великий вибір товарів для різних конструкцій. Ми гарантуємо якість і надійність своєї продукції і співпрацюємо з відомими заводами-виробниками. Наші фахівці тривалий час займається виробництвом та імпортом якісної сантехніки. Менеджери допоможуть підібрати підходящий варіант для установки.

Типи кранів для металопластику

Розрізняють три способи кріплення складових конструкції. Найбільш популярним вважається компресійний. У виробів, які пристосовані під обтискове з'єднання, є компресійний комплект, що включає в себе спеціалізоване різьбове кільце і гайку. Таку установку можна монтувати по обидва боки або тільки з одного. Друга частина пристосована під кріплення за допомогою різьблення. Вона виконана згідно з міжнародними стандартами, які прийняті для труб. Різьба допомагає з'єднати труби і фасонні елементи з інших матеріалів.

Монтаж крана можна здійснити без використання додаткового пристрою. Користувачеві досить мати два гайкові ключі і калібратор для зняття фаски і розвальцьовування торця трубопроводу. На трубу одягають гайку, кільце, обробляють торець, вставляють всю конструкцію в фітінг і обжимаються інструментом.

Вироби виготовляють з сплаву латуні, яка не схильна до корозії. Діаметра фитинга повинен відповідати трубі. Запірна установка має високий ступінь надійності з тривалим експлуатаційним періодом. Вартість крана для металопластику буде залежати від якості використовуваного матеріалу і самого виробника

Оформлення замовлення в інтернет-магазині PARTNЁR

Замовити крани і аксесуари для металопластику можна на сайті PARTNЁR. У каталозі представлені популярні моделі, які відповідають стандартам якості і безпеки. Оформити замовлення можна в онлайн режимі або зателефонувати за вказаними номерами телефону. Ціна на крани для металлоплатіка у нас повністю відповідає заявленій якості і комплектації. Доставка товарів здійснюється по всій Україні. Оплатити можна будь-яким зручним способом.

Follow us on Facebook