Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 79 грн. - 80 грн.

Робочий тиск

Робочий тиск

Клапан запобіжний для опалення

Клапан запобіжний для опалення

Знайдено товарів: 3.

Показати 1-3 з 3 товарів
Активні фільтри
Запобіжний клапан в системі опалення за доступними цінами

Клапан запобіжний: переваги покупки в нашій компанії

Клапани запобіжні вид трубопровідних арматур, які призначені для запобігання опалювальної системи від надмірного тиску. Ця арматура прямої дії, яка працює під управлінням робочих середовищ.

Від чого залежить вартість запобіжних клапанів?

Запобіжні клапани в системі опалення до того ж можуть відрізнятися за ціною, тому що їх корпус виготовляється з різних матеріалів. Сталеві моделі, звичайно ж, коштують дорого, ніж чавунні, а нержавіюча сталь обійдеться дорожче литої. Що ж стосується чавуну, то тут відмінність у вартості, виходячи з виду матеріалу (наприклад, ковкий) не така відчутна.

З вищесказаного можна зробити висновок, що запобіжний клапан краще купити, беручи до уваги можливі умови їх експлуатації.

Якими перевагами відрізняються запобіжно-скидні клапани?

ЗСК є універсальними обладнання і незамінні не просто для монтажних робіт в газопровідної мережі;

Скидні клапани призначені для роботи при серйозному навантаженні і в агресивних середовищах, але в подібних умовах вони потребують ретельного обслуговуванні;

Середній час експлуатації досягає 5 років, а потім завдяки заміні амортизаційного елемента, ви можете продовжити його застосування.

У всьому асортименті магазину представлені відмінної якості і відрізняються надійністю товари.

Як підібрати?

Під час замовлення газової техніки від нашого магазину клієнти отримують запірні арматури, які розраховані тільки за технічними властивостями проекту. Ми вибираємо запірний клапан, враховуючи вид ГРП (ГРПШ), рівень тиску в системах і інші характеристики. Розглянемо головні правила підбору запобіжно-скидного клапана:

затвори ПСК повинні автоматичним чином відкриватися під час досягнення критичного тиску в мережі;

клапан закривається автоматичним чином лише коли в системі досягається робочий параметр тиску;

• запірні клапани повинні гарантувати герметичність в мережі в закритих станах;

Якщо ці вимоги не враховуються, робота ПСК виявиться не надійної і неможливо гарантувати безпечне застосування систем газопостачання.

Ми пропонуємо запобіжно-запірні скидні клапани за доступними цінами. При цьому доставка здійснюється в будь-який регіон України.

Follow us on Facebook