Механізми для перемикання на душ змішувача

Механізми для перемикання на душ змішувача

Знайдено товарів: 15.

Показати 1-15 з 15 товарів
Активні фільтри
Змішувачі з перемиканням на душ за оптимальними цінами, доставка

Наша компанія пропонує свої послуги з постачання сантехнічного обладнання за вигідними цінами з гарантією якості товарів, що поставляються. Запропонований в каталозі асортимент продукції виробляється провідними китайськими заводами, на яких діє багаторівнева система контролю якості. Вироби відповідають міжнародним стандартам.

Види механізмів: переваги і недоліки варіантів

Сучасні виробники пропонують кілька варіантів типовиконання механізмів, якими комплектується змішувач з перемиканням на душ. Кожна з модифікацій має свої переваги, експлуатаційні складності, які важливо враховувати при виборі.

1. Пробковий механізм. Виріб вирізняється високою надійністю, тривалим терміном експлуатації за рахунок простоти конструктивного виконання. При цьому поворотні елементи через тертя і нерівномірного зносу в вузлах з'єднання зі штоком можуть стати причиною появи протікання. Певні незручності доставляє необхідність докладання чималих зусиль при переміщенні механізму.

2. Кульовий змішувач. Виріб користується популярністю через зручності використання, високої надійності, здатності безаварійно працювати без протікання протягом тривалого часу. При монтажі досвідчені майстри рекомендують встановлювати систему фільтрів, яка не допустить потрапляння на керамічні пластини окалини, сторонніх домішок, засмічень.

3. Кнопковий механізм. Варіант вигідно виділяється серед аналогів зручністю в експлуатації, компактними габаритами. Змішувачі з кнопкою перемикання на душ вимагають регулярного обслуговування. Гумовий клапан досить швидко покривається шаром вапняних відкладень. При комплектації устаткування металевим клапаном здатність утримувати воду значно знижується.

Також на ринку представлені моделі з ексцентриком. Але через швидке зношування напрямних і частого виходу з ладу гумових прокладок такий варіант складно назвати надійним. У зв'язку з цим механізми цього типу практично не встановлюють.

При виборі варто орієнтуватися на особисті переваги і зручність майбутньої експлуатації, враховуючи при цьому конструктивні особливості механізму, щоб звести до мінімуму ймовірність поломки. Такий підхід дозволить в кожному окремому випадку знайти оптимальне поєднання вартості сантехніки, її технічних характеристик, рівня надійності і ремонтопридатності.

Що ми пропонуємо

Для нашої компанії поставка сантехніки і кріпильних елементів для їх монтажу - профільний напрям. 20-річний досвід роботи в цій сфері дозволив нам створити ефективно працюючий власне виробництва, налагодити стабільну співпрацю з провідними китайськими заводами-виробниками. Завдяки такому підходу ми можемо гарантувати якість усього асортименту продукції, представленої в нашому каталозі.

Ми пропонуємо своїм клієнтам:

· Доступні ціни на товари (зниження вартості обумовлено закупівлею виробів оптовими партіями в умовах довгострокового співробітництва з додатковими знижками від виробника);

· Надійність сантехнічного обладнання, підтверджена досвідом експлуатації, жорстким вхідним контролем якості, який проводиться нашими фахівцями щодо кожної партії, що імпортується з Китаю;

· Мінімальні терміни відправки замовлення (у нас є достатній запас по кожній з позицій на складі), доступний самовивіз, кур'єрська доставка;

· Можливість оплати замовлення будь-яким зручним для вас способом (оплата може виконуватися картою, готівкою, банківським переказом).

Ми готові до довгострокового співробітництва. У цьому випадку протягом робочого дня буде підготовлено комерційну пропозицію, яка буде дійсно вигідним для вас.

Щоб отримати детальну консультацію, допомогу у виборі механізму, який стане оптимальним рішенням для конкретного змішувача з урахуванням побажань замовника, зателефонуйте нам. Будемо раді допомогти, організувати поставку обладнання з доставкою по Україні в стислі терміни незалежно від обсягу партії. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Follow us on Facebook