Фільтр за

Ціна

Ціна

 • 39 грн. - 136 грн.

Тип излива

Тип излива

Длина излива

Длина излива

Материал

Материал

Присоединительный размер

Присоединительный размер

Виливи для кухонного змішувача

Виливи для кухонного змішувача

Знайдено товарів: 18.

Показати 1-18 з 18 товарів
Активні фільтри
Гусаки для змішувача за доступними цінами і з гарантією якості

Гусак для змішувача - це вигнута частина крана, яка забезпечує зручну подачу води. Існує безліч моделей гусаків, різної форми, довжини і матеріалу. Підбирати цю деталь слід, спираючись не лише на особистих уподобаннях, але і на місці установки, розмірах раковини і інших параметрах.

Моделі гусаків для змішувача

Практичність і зручність при використанні гусака вкрай важлива, тому при виборі його відштовхуються не від естетичних якостей, а від ключових характеристик виробу. Серед них можна виділити:

 • · Конструктивні особливості - залежать від призначення гусака і місця установки.
 • · Висота - визначає зручність використання гусака, а також швидкість падіння води в раковину.
 • · Насадки та фільтри - дозволяють економно витрачати воду і очищати її від домішок.
 • · Стиль і колір - важливо, щоб гусак гармонійно вписувався в загальний інтер'єр приміщення.

Сучасні виробники пропонують безліч моделей гусака, не тільки зі звичайної нержавіючої сталі, але і з різних полімерних матеріалів, яскравих кольорів і відтінків. Також варто відзначити в якості фактора вибору призначення гусака. Моделі для ванни і для кухні часто відрізняються.

Конструкція гусака

Велике значення при виборі гусака мають його форма і конструкція. Цей фактор можна назвати визначальним. Можна виділити наступні різновиди гусаків:

 • · Цілісні - класичний варіант, зручний у використанні, але з мінімальною ремонтопридатністю. Прослужить довше, так як має мінімальну кількість з'єднувальних деталей.
 • · Поворотні - зручні тим, що при використанні їх можна повертати вліво і вправо. Недолік гусака в тому, що прокладка в місце повороту з часом починає підтікати.
 • · Гнучкі - змінюють форму, висоту і напрямок, що зручно як на кузні, так і у ванній. Подібні Виливи досить практичні, але на перше місце у них виходить естетична функція.
 • · Подвійні - на такі гуси встановлює фільтр, що дозволяє отримувати питну воду прямо з-під крана.

Матеріал гусака

Було б помилкою припускати, що все гусаки сьогодні роблять з нержавіючої сталі. Серед найпопулярніших матеріалів можна виділити:

 • · Латунь - вироби відрізняє жовтий відтінок сплаву, це міцний і вишуканий варіант, але коштує істотно дорожче альтернативних моделей.
 • · Нержавіюча сталь - прослужить довгий час, не схильний до дії вологи, міцний і доступний за ціною варіант.
 • · Силумин - найменш міцні, але найдешевші Виливи, які прослужать до п'яти років. Схильний до механічних впливів.

Особливості вибору

При виборі тієї чи іншої моделі гусака важливо пам'ятати, що кожен варіант має свої плюси і мінуси. Гусак для раковини прослужить довше, якщо буде зроблений з нержавійки, але в цілях економії можна купити тимчасовий силуміновий варіант. Доступні ціни завжди будуть плюсом - вони також відрізняються сучасні силіконові Виливи. Ви можете замовити гусак для раковини з доставкою прямо зараз-просто вивчіть асортимент і зробіть замовлення.

Follow us on Facebook