Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 35 грн. - 83 грн.

Длина шланга, см

Длина шланга, см

Шланги в нержавіючому обплетенні НВ

Шланги в нержавіючому обплетенні НВ

Знайдено товарів: 9.

Показати 1-9 з 9 товарів
Активні фільтри
Шланги в нержавіючому обплетенні з різьбленням HB з гарантією якості

Переваги шлангів в нержавіючому обплетенні HB

1. Шланги з різьбленням HB відрізняються наступними незаперечними перевагами:

2. Малими габаритами. За допомогою цієї переваги майстра можуть швидко і без особливої ​​проблеми здійснювати монтажні і демонтажні роботи. При потребі просто підключати мийку, раковину, ванну і багато іншого.

3. Пластичністю. За допомогою даної особливості, воду ви можете проводити і в самих важкодоступних місцях. Шланги гнучкі і можна встановлювати під будь-яким кутом.

4. Всі збірки ви можете здійснювати завдяки гайковий ключ. Підключення різної техніки, не потрібна зварювання і не потрібно володіти важкими приладами.

5. Естетичністю.

6. Надійністю до будь-якої екстремальної температури. Труби з нержавіючої сталі здатні якісно витримати і температуру кипіння, і негативні температури.

7. Трубка здатна витримувати будь-який вплив.

8. Крім того, шланги в нержавіючому обплетенні з різьбленням HB відмінно переносять вплив ультрафіолетового проміння. Це гідність пов'язано з користю на відкритому повітрі під прямими яскравими сонячними променями.

9. Тривалий період експлуатації. Якщо після монтажу труб її більше не чіпати, то вона може прослужити довгі десятиліття без ремонтних робіт і зміни деталей.

10. Шланги з нержавіючої сталі можуть витримати будь-хімічний вплив.

У будь-якому випадку, затребуваність шлангів з нержавіючої сталі пов'язана з поєднанням доступних цін і деяких переваг: даний матеріал відрізняється міцністю, надійністю і відмінно протистоїть корозійних процесів (звідки і найменування). Душовою шланг зі сталевими обмотками прослужать довгі роки, хоча для цього потрібно акуратне поводження, однак з ним в основному не виникають проблеми. А в інших видах шлангів експлуатація досить часто обмежується лише часом між капітальним ремонтом сантехнічного обладнання; і навіть при «аварії» з ладу найімовірніше вийде внутрішня трубка, ніж обплетення. Ми гарантуємо, що у нас можна купити товар відмінної якості з доставкою в будь-який напрямок. Наш асортимент досить широкий і різноманітний. За будь-яких питань щодо замовлення товару ви можете проконсультуватися у менеджера нашої компанії.

Follow us on Facebook