Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 313 грн. - 314 грн.

Крани кульові ТМ ANGO (PN 40)

Крани кульові ТМ ANGO (PN 40)

Знайдено товарів: 9.

Показати 1-9 з 9 товарів
Активні фільтри
Крани кульові Анго за оптимальною ціною з доставкою по Україні

Кульові крани - це один з типів запірної арматури, присутньої в трубопроводах. Усередині корпусу такого виробу знаходиться куля. Цей елемент, в якому зроблено отвір, виступає в якості запірного органу. Воно може бути розгорнуто так, щоб пропускати потік або затримувати його. Інтернет-магазин Partnёr пропонує крани кульові Анго, що відрізняються високою якістю і надійністю. Ці вироби встановлені в багатьох трубопроводах по всій країні.

Відмінності кранів Ango

Кульові крани Ango виготовляють з латуні. При цьому виробник використовує склад з покращеними властивостями. Завдяки оптимальному співвідношенню в латуні міді, цинку і свинцю марка, що застосовується Анго, має показники міцності, на 10-15% перевищують стандартну латунь. Це робить кульові крани міцнішими, дає їм можливість витримувати дуже великий напір робочого середовища.

Корпус виробів має гальванопокриття, виконане з нікелю, на затвор кулі нанесено хромування.

Додатково кільця з тефлону, що застосовуються в затворі кулі в якості ущільнювачів, зроблені з матеріалу з поліпшеними характеристиками. У той час як стандартний тефлон витримує температуру всього в 180О, для тефлону Ango цей показник досягає 220о.

Завдяки особливостям матеріалів кульові крани Аngo мають чудові характеристики міцності, тому їх можна використовувати в трубопроводах, що пропускають середовища під значним тиском.

Характеристики продукції

Крани кульові виробництва Анго, доступні в інтернет-магазині Partnёr, мають такі характеристики:

Діаметр півдюйма, ¾ дюйма або рівно дюйм;

Діаметр умовного проходу 15, 20 або 25 міліметрів;

Найбільше допустимий робочий тиск становить 40 бар;

Відповідна робоче середовище - будь-яка неагресивна, в тому числі вода, повітря, газ, для деяких моделей допускається пароводяна суміш;

Кран можна монтувати як горизонтально, так і вертикально.

Допустимий тип підключення у моделей або внутрішня-зовнішня, або внутрішня-внутрішня. Привід ручний, пристрій управляється ручкою метеликом червоного або жовтого кольору.

Наша пропозиція

Інтернет-магазин Partnёr пропонує широкий вибір кранів Ango. Ми поставляємо продукцію від виробника, завдяки чому ми тримаємо доступні ціни на товари цієї марки.

Ми здатні виконати поставку на всій території України, без затримки привеземо кульові крани в будь-яку зазначену вами точку всередині країни.

Компанія Partnёr залишає своїм замовникам можливість передумати. Якщо ви придбали у нас будь-який товар, то в продовження 14 днів у вас залишається право від нього відмовитися.

Зверніться до нас по телефону або електронній пошті або залиште запит на зворотний дзвінок, щоб ми з вами зв'язалися. Також ви можете звернутися до нас, використовуючи форму зворотного зв'язку ( «Швидке замовлення»), в цьому випадку наші фахівець проінформує вас щодо асортименту та допоможе зробити замовлення.

Follow us on Facebook