Фільтр за

Тип изделия

Тип изделия

Ціна

Ціна

  • 0 грн. - 413 грн.

Тип резьбы

Тип резьбы

Колір

Колір

Діаметр різьблення, мм

Діаметр різьблення, мм

Тип аэратора

Тип аэратора

Комплектація

Комплектація

Количество режимов

Количество режимов

Материал

Материал

Аератори

Аератори

Знайдено товарів: 42.

Показати 1-36 з 42 товарів
Активні фільтри
Аератори

В інтернет-магазині представлений великий асортимент приладдя, призначених спеціально для змішувача. Це аератор для змішувача від компанії Ango. Їх вибирають справжні цінителі традиційного європейського стилю.

Аератор є одним з головних елементів будь-якого змішувача, який значно впливає на споживчі можливості вироби. Сьогодні аератори встановлюють майже в кожному змішувачі. Такі предмети наділені власними конкретними функціями. Основне їхнє завдання - зробити так, щоб користуватися ванною було більш комфортно і практично.

Аератор є особливою насадку на змішувальному виливу. Він дозволяє заощадити воду. Без цього вироби її витрата, як правило, становить п'ятнадцять літрів щохвилини, а з ним - шість-сім літрів.

Кожен змішувач для ванни з аератором від відомої торгової марки ANGO довговічний, естетичний і функціональний. Такі довговічні предмети виготовлені з найякісніших матеріалів, тому їх відрізняє висока надійність. Тому ними можна комфортно користуватися протягом усього періоду експлуатації.

Аератори виготовляються декількох різновидів - з сітками, виконаними з пластика або металу. Вироби з сіткою-нержавійкою володіють важливою позитивною стороною - це їх невелика ціна, в іншому вони поступаються пластиковим.

Якщо у аератора присутній поворотна сітка, то це сприяє відведення водного струменя безпосередньо від краю раковини або спрямувати її в сторону, що іноді буває дуже до речі, зокрема, якщо необхідно помити посуд великих габаритів.

Вони здійснюють роботу безшумно, вважаються ідеальними для монтажу в будь-яких приміщеннях. Якісні полімерні матеріали не дозволяють утворюватися вапняного нальоту, струмінь води постійно залишається рівною.

Всередині знаходиться вбудований модуль із пластику з системою ефективної фільтрації і спеціальною прокладкою, виконаної з силікону або гуми. Пристрій внутрішніх компонентів заважає з'являтися засмічення аератора. Стійкість до різних забруднень дозволяє не чистити такий виріб. Потрібно тільки зняти його і зробити промивання під водним струменем. Частинки піску, бруду іржі досить легко мити, причому водний натиск відновлюється.

Наша компанія пропонує до реалізації надійні аксесуари від відомого виробника Анго. Їх чудову якість підтверджується відповідними сертифікатами. Зовнішній вигляд багатьох моделей додатково доставляють естетичну насолоду.

У каталозі можна подивитися фотозображення товарів і ознайомитися з докладним описом кожного аксесуара. Широкий діапазон пропонованих цін на товари, різноманіття виробів дозволять кожному придбати бажані предмети для змішувача. Подібний варіант замовлення товарів істотно заощаджує час покупців і їх кошти. Всю продукцію інтернет-магазину відрізняє висока якість, безпеку використання і доступні ціни. Гарантується швидка доставка.

Follow us on Facebook