Аксесуари для мийки і бачка

Аксесуари для мийки і бачка

Знайдено товарів: 49.

Показати 1-36 з 49 товарів
Активні фільтри
Аксесуари для мийки: оптимальні ціни, доставка по Україні

Сучасні кухні та ванні кімнати оснащуються багатофункціональними пристроями, які одночасно можуть виконувати кілька завдань. Основними предметами, функції яких пов'язані з водою, вважаються мийки та зливні бачки для унітазу. Саме тому ці товари повинні поєднувати в собі високу якість і надійність для забезпечення стабільної роботи.

Аксесуари для мийки

Ціна аксесуарів для мийки залежить від виробника і призначення. В інтернет-магазині PARTNЁR представлений великий вибір товарів, що підвищують комфорт експлуатації раковини:

• фільтри на сливі затримують залишки їжі, які змиваються в раковину, захищаючи труби від засмічення;

• підставки на дно мийки знижують ризик появи механічних подряпин поверхні раковини, виконують функцію підставки для гарячого посуду, використовуються в якості сушарки;

• піддони встановлюються на дно чаші або на її межі;

• обробні дошки для установки на малогабаритній кухні економлять простір;

• органайзери для раковини призначені для зберігання кухонних предметів (губка, ганчірка, рукавички) і ін.

Замовити аксесуари для мийки можна з доставкою по всій території України.

Аксесуари для бачка

Основними аксесуарами для бачка унітазу вважаються кнопки зливу. Ці елементи повинні бути якісними, адже від них залежить експлуатаційний термін всієї системи. За принципом дії вони бувають механічними, електронними, пневматичними і сенсорними. Вартість даної продукції також залежить від функціональності. Найбільш простими і доступними будуть кнопки для повного змиву. Існують аксесуари з двома режимами, призначені для економії водних ресурсів.

Найчастіше зустрічаються пристосування з пластика, сталі і скла, рідше - з дерева та бронзи. Відмінною рисою прийнято вважати і форму випуску.

Де купити?

Вигідно купити аксесуари для мийки і бачка пропонує компанія PARTNЁR. Консультанти допоможуть підібрати необхідну модель пристосування в залежності від потреб клієнта і функціонального призначення продукції. Користуватися такими пристроями можна кожен день. У каталозі представлені товари перевірених виробників, які використовують міцні, надійні матеріали. Для практичного оснащення мийки і бачка представлені аксесуари з корисним функціоналом, покупка яких полегшить життя, а кімната перетвориться.

Follow us on Facebook