Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 289 грн. - 290 грн.

Триходові крани

Триходові крани

Знайдено товарів: 3.

Показати 1-3 з 3 товарів
Активні фільтри
Крани кульові триходові: доступна ціна, гарантія якості

В інтернет-магазині представлений великий асортимент приладдя, призначених спеціально для душової кабіни. Це крани кульові триходові від компанії J.G. Їх вибирають справжні цінителі традиційного європейського стилю.

Такі предмети наділені власними конкретними функціями. Основне їхнє завдання - зробити так, щоб користуватися затишній душовою кабінкою стало більш комфортно і практично.

Подібний кран призначений безпосередньо для під'єднання до системи водопостачання. Багатошарова поверхню виробу рівна і блискуча, стійка до подряпин і зносостійка. Клапан може якісно виконувати перенос і регулювання водного потоку.

Пристрій такого виробу досить просте: один отвір - вхідним, два інших - вихідні. Основний його відмінною рисою від змішувачів вважається число клапанів на штоку. Їх два і знаходяться вони в вихідних отворах. У разі якщо який-небудь клапан здійснює перекриття проходу, то негайно відкривається другий. Кульовий кран перегороджує подачу води завдяки тому, що всередині його корпусу переміщається кулька.

Кульовий кран наділений важливими позитивними сторонами. У нього простий пристрій з підвищеною герметичністю, що підвищує експлуатацію крана на тривалий період. Невелика величина конструкції дозволяє його використовувати в малих приміщеннях. При цьому у такого крана висока швидкість перекриття водної подачі.

Застосовувати пристосування можливо в умовах температурного режиму від мінус 10 до плюс 85 градусів і тиску до восьми бар. Ручка подібного вироби здатна виконувати повороти на дев'яносто градусів, а маса дорівнює приблизно сто грамів.

Кожен триходовий кран для душової кабіни від відомої торгової марки довговічний, естетичний і функціональний. Тому такі корисні вироби сприяють створенню комфортних умовах в душовій кабіні. Предмети виготовлені з найякісніших матеріалів, тому їх відрізняє висока надійність.

Виготовлені ручки мають напилення червонуватого забарвлення. Період експлуатації - близько 4000 циклів. Відремонтувати кран в разі поломки не представляється можливим. Щоб трійник не зламався завчасно потрібно ретельно робити вибір вироби. Якщо це буде товар з неякісного матеріалу, то виріб буде бракованим або підробкою. Тому важливо купувати триходові крани онлайн в перевірених місцях.

Наша компанія пропонує до реалізації надійні триходові крани від відомого виробника J.G. Їх чудову якість підтверджується відповідними сертифікатами.

У каталозі можна подивитися фотозображення товарів і ознайомитися з докладним описом кожного аксесуара. Широкий діапазон пропонованих цін на товари, різноманіття виробів дозволять кожному придбати бажані предмети для душової кабіни. Подібний варіант замовлення товарів істотно заощаджує час покупців і їх кошти. Всю продукцію інтернет-магазину відрізняє висока якість, безпеку використання і доступні ціни. Гарантується швидка доставка.

Follow us on Facebook