Фільтр за

Бренд

Бренд

Ціна

Ціна

  • 159 грн. - 183 грн.

Материал

Материал

Встановлення

Встановлення

Тип смесителя

Тип смесителя

Длина излива

Длина излива

Змішувачі для осмосу

Змішувачі для осмосу

Знайдено товарів: 3.

Показати 1-3 з 3 товарів
Активні фільтри
Змішувачі для осмосу: поєднання доступної ціни і високої якості

Вода яка використовується в побуті для приготування їжі, прийняття душу, миття рук та інших потреб, повинна бути очищена. Оптимальне рішення проблеми - змішувач для осмосу. Технологія очищення від домішок, бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів, мінімізує ризики забруднень до 99,8 відсотка.

Змішувач для осмосу -крістально чиста вода в будинку

Інтернет-магазин «PARTNER» реалізує змішувач з фільтром для пом'якшення, очищення вихідної субстанції з трубопроводів нових / старих комунікаційних конструкцій. Користувачеві не потрібно кип'ятити воду, щоб позбутися від бактерій і хлор-органічних домішок - джерельною смак води гарантований.

Перед покупкою змішувача з фільтром, треба знати принцип дії осмосу. Контроль здійснюється шляхом односторонньому протіканні молекул води через напівпроникну мембрану до зниження концентрації шкідливих сполук.

Попередня фільтрація дозволяє використовувати воду для:

  • приготування їжі;
  • купання немовлят;
  • прийняття ванн без відчуття сухості шкіри.

Установка змішувача для осмосу істотно пом'якшує воду, що сприятливо впливає на якість прання, запобігання утворень накипу, на термін служби санітарно-гігієнічної техніки.

Системи очищення води - доступні ціни сантехніки

Змішувач з фільтром позбавить від покупки води в бутлях, для збереження здоров'я всієї родини. Багатоступінчасте очищення - це гарант якості води з-під крана з необхідною кількістю кисню. Фільтрована субстанція подається за окремий водовід, через спеціальний отвір в лійці, змішування очищеної та неочищеної рідини виключено.

У комплект входять необхідні для приєднання елементи:

  • кріпильний компоненти, необхідні деталі;
  • гнучкі шланги для підключення до водопроводу;
  • перехідник для підключення фільтра.

Така установка стане прикрасою будь-якої кухні, ванної кімнати - стильний продуманий дизайн для максимальної комфортності використання. Матове покриття легко піддається чищенню, первісний вигляд зберігається протягом десятиліть. Конструкція продумана до дрібниць, передбачена заміна картриджа стандартного типорозміру.

«PARTNER» - сантехніка «нового покоління»

Інтернет-магазин надає широкий асортимент сантехнічних модифікацій для установки над раковиною кухні, ванної кімнати. Купуючи систему фільтрів споживач отримує кристально чистий, смачний, цілющий напій з водопроводу, без додаткових розтрат на покупку бутильованої води.

Головною відмінністю очисної конструкції є:

  • надійність, висока міцність;
  • бездоганна функціональність;
  • сучасний дизайнерський стиль.

Купити змішувач для осмосу на сайті https://partner-company.com.ua/ вигідно і доцільно, передбачена лояльна система знижок, оперативна доставка в будь-який регіон країни. Оплата проводиться зручним для клієнта способом - готівковим / безготівковим розрахунком, банківським переказом на рахунок реалізатора.

Follow us on Facebook