Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 107 грн. - 122 грн.

Відвідники повітря для опалення

Відвідники повітря для опалення

Знайдено товарів: 2.

Показати 1-2 з 2 товарів
Активні фільтри
Відвідники повітря для опалення за лояльними цінами і з гарантією

Відведення повітря для опалення: види і способи підбору

У будь-яких опалювальних системах, автономних або є частиною центральної опалювальної системи, може накопичитися повітря і в результаті з'являються повітряні пробки.

Якщо подібну пробку не усунути з труб, то наслідки бувають непередбачувані: від псування опалювальної системи до вибуху радіаторів або котлів.

Відведення повітря для опалення є приладом, який займається видаленням атмосфери, скупчується в опалювальних системах. Прийнято розрізняти вони наступних видів: ручний і автоматичний.

Ручна модель - це кран, який в деяких випадках монтується з баком, в якому має місце накопичення атмосферних бульбашок. Іноді кран потрібно повернути для випуску повітря.

Автоматичний відвідник повітря для радіаторів опалення відрізняється зручністю в експлуатації. Як стало зрозуміло з назви, подібне обладнання автоматично випускає повітря.

Відведення повітря є незамінним елементом будь-яких інженерних систем. Так як з різних причин в потоці теплоносіїв весь час є повітряні бульбашки, в будь-який верхній точці систем створюються повітряні пробки. Це стає причиною корозії системи і техніки, появи стороннього шуму, зниження ефективності роботи. Тільки за допомогою дії клапанів, таких негативних моментів можна уникнути.

Як підібрати автоматичний відвідник повітря

Щоб самому вибрати техніку для котлів, батареї або іншого елемента опалювальних систем, потрібно брати до уваги:

Тип приладу;

матеріал виробництва;

техпараметрам техніки;

компанія-виробника.

В асортименті нашої компанії представлені товари з наступних видів матеріалів:

з латуні. Латунні клапани мають низьку вартість. Для запобігання техніки від корозійного процесу до того ж наносять нікелеві або цинкові покриття. Такі агрегати мають високий рівень стійкості до корозійних процесів, відмінну якість, невелика вага, проте також досить доступну ціну;

з хрому. Ця модель відрізняється невеликою вагою і особливими властивостями, тому застосовуються при присутності опалювальних систем, виконаних з таких же матеріалів.

Для виробництва поплавка в основному застосовується поліетилен, який відрізняється надійністю, несхильність підвищеним температурами і впливу домішки.

Технічні характеристики

Відвідники повітря із зворотними клапанами або прямими клапанами необхідно підбирати відповідно до характеристиками опалювальних систем. Велике значення мають:

тип теплоносіїв. Проводиться техніка, яка призначена для води, неагресивним середовища і багато чого іншого;

найвищою позначкою температур носія в системі. Багато сучасних моделей призначені для застосування при температурі близько 120 ° С;

найвища температура природи;

внутрішній тиск в опалювальній системі.

Купити сантехніку в нашому інтернет-магазині можна дуже комфортно з доставкою по Україні.

Follow us on Facebook