Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 63 грн. - 189 грн.

Діаметр колеса

Діаметр колеса

Розташування ролика

Розташування ролика

Кількість монтажних отворів

Кількість монтажних отворів

Відстань між центрами отворів

Відстань між центрами отворів

Діаметр отвору в склі

Діаметр отвору в склі

Роліки для душових кабін подвійні

Роліки для душових кабін подвійні

Знайдено товарів: 42.

Показати 1-36 з 42 товарів
Активні фільтри
Роліки для душової кабіни подвійні за оптимальною ціною з доставкою

Душова кабіна - конструкція, оснащена дверцятами, які повинні відкриватися і закриватися без будь-яких зусиль і збоїв. Щоб забезпечити бездоганний рух дверцят в обидві сторони, власнику має сенс встановити подвійні роліки для душових кабін, пропоновані інтернет-магазином Partnёr. Ми пропонуємо широкий асортимент роликів, тому власники душових кабін всіх типів знайдуть варіант, який найкраще підійде саме їм. Роліки, рухаючись по напрямних, рухають самі дверцята, вони постійно працюють і нерідко ламаються, тому до підбору цих елементів конструкції потрібно підійти з особливою увагою.

Наші вироби

На складі компанії Partnёr присутній широкий вибір комплектів подвійних роликів для душових кабін. Сенс позначення «подвійні» в наявності двох коліщаток у кожного окремого роліка, що дозволяє зручні користування дверцятами кабіни, з максимально комфортним відкриттям і закриттям.

У нас можна придбати варіанти зі стандартним діаметром коліщатка в 23 міліметра, а також різновиди зі збільшеним розміром 25 міліметрів

У наш асортимент входять роліки із пластику й латуні, а також гібридні пластиково-латунні варіанти. Також ми пропонуємо хромовані моделі.

Є варіанти, призначені для установки, як на верхній, так і на нижній направляючій дверцята кабінки.

Серед наших моделей є подвійні ролики з кнопкою, яка дозволяє із зручністю управляти їх переміщеннями.

Роліки регулярно переміщуються по напрямних, тому вони нерідко ламаються. Компанія Partnёr пропонує надійні пристрої, які прослужать власникові душової кабіни протягом довгого часу.

Фактори, що ведуть до несправностей

- Поломка роликів може стати наслідком декількох помилок:

- Відкриття та закриття душової кабіни різкими рухами;

- Жорстка вода з зайвою кількістю солей;

- Миття кабіни з використанням засобів, до складу яких входять агресивні хімічні сполуки.

Наша пропозиція

Інтернет-магазин Partnёr пропонує покупцям подвійні роліки для душових кабін в комплекті за доступною ціною. Вироби надходять від виробника, що робить їх вартість, безумовно, конкурентоспроможною. Націнка на товар мінімальна.

Ми гарантуємо надійність нашої продукції, якість виробів, що постачаються відповідає всім стандартам.

Ми виконуємо транспортування роликів для душової кабіни в межах територій всієї України. Замовлену вами продукцію точно в строк доставлять в будь-яку точку країни.

У період 14 днів слідом за покупкою наших товарів у які звернулися до нас покупців зберігається право повернути їх, а ми в свою чергу повернемо заплачені гроші.

Просто зв'яжіться з нами по телефону або по електронній пошті або замовте зворотний дзвінок. Наші фахівці дадуть вам роз'яснення і допоможуть підібрати відповідні ролики. Також ви можете оформити заявку використовуючи форму «швидке замовлення« на сайті інтернет-магазину Partnёr.

Follow us on Facebook