Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 415 грн. - 416 грн.

Водорозподільні крани

Водорозподільні крани

Знайдено товарів: 51.

Показати 1-36 з 51 товарів
Активні фільтри
Водорозбірні крани за лояльними цінами з доставкою по Україні

Водорозбірні крани, які також іменуються водорозподільними - це пристрої, які призначені для регулювання потоків рідин в трубопроводах. Крани оснащені ручкою, за допомогою повороту якої можна збільшити або зменшити швидкість руху середовища через кран.

В інтернет-магазині Partnёr присутній великий вибір кранів, призначених для використання за самим різному призначення, включаючи побутове і промислове.

Переваги наших водорозподільних кранів

Ми звертаємо увагу на якість нашої продукції, тому наші крани мають цілу низку переваг, а саме:

 - теплостійкість;

 - довговічністю;

 - стійкістю до миючих засобів;

 - широким діапазоном витримує температур.

Типи водорозподільних кранів

Асортимент компанії Partnёr включає крани загального призначення, розраховані на використання в різноманітних трубних конструкціях. Вони широко застосовуються в побуті, подібними кранами комплектуються ванни, душові, умивальники, рукомийники, раковини, і, крім того, біде, Це невибагливі вироби, що мають тривалий термін служби і не втрачають початкових властивостей від тривалого контакту з водою будь-якого складу.

Також у нас є садові крани, носик яких має конфігурацію, розраховану на підключення садового шланга.

Особливий різновид становлять пластикові крани для кулера.

Матеріалом для водорозподільних кранів служить пластик (в тому числі хромований), а також хромований метал.

Довжина моделей може складати від 5 до 11 сантиметрів в залежності від виконуваних ними функцій.

Зверху крани обладнані зручними чутливими ручками, які дозволяють користувачеві точно налаштовувати параметри відповідного йому водяного потоку.

Крани оснащені кран-буксой, яка може бути виконана як з пластика, так і з кераміки.

У нас представлені водорозподільні крани таких успішних виробників, як Valve J.G. і Ango. Ця продукція відрізняється високою надійністю і чудовим поєднанням ціни і якості.

Наша пропозиція

Інтернет-магазин Partnёr продає водорозподільні крани в широкому асортименті. Вся наша продукція надходить від виробника, завдяки чому ми домагаємося низької вартості товару для покупців.

Ми готові виконати поставку наших виробів в будь-яке місце України.

Також ми даємо всім клієнтам можливість випробувати товар в справі. Якщо водорозподільний кран їх не влаштує протягом двох тижнів, ми дозволимо їм повернути виріб.

Зв'яжіться з нами і зробіть замовлення. Наші менеджери чекають вашого дзвінка по телефону або листи через електронну пошту. Також ви можете запитати зворотний дзвінок на ваш номер. Також ми передбачили на сайті сервіс «Швидке замовлення».

Follow us on Facebook