Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 44 грн. - 653 грн.

Тип изделия

Тип изделия

Материал

Материал

Количество режимов

Количество режимов

Колір

Колір

Резьбовое соединение

Резьбовое соединение

Лійка для душу один режим

Лійка для душу один режим

Знайдено товарів: 36.

Показати 1-36 з 36 товарів
Активні фільтри
Лійка для душу один режим: висока якість за доступною ціною

Лійка для душу один режим: переваги і як купити

Лійка для душу один режим буває знімною для кріплення до шлангу або нерухома. Перша оснащена за допомогою еластичного шланга і прикріплюється на особливий тримач. Другі не вимагають якогось додаткового кріплення і можуть монтуватися до області стіни або стелі.

Типи насадок: методи розпилення

Тривалий час для душа були стандартними. Потік води з них ви можете провести порівняння з поливними лійками - він був заснований від напору у водопровідній мережі і здатний регулювати тільки зростанням або зменшенням подачі води. Сьогодні ситуація повністю змінилася: щоб подати одну і ту ж кількість води можуть використовуватися різними методами:

1. Осад. Стандартне рішення, коли вода може надходити простим потоком і може проходити крізь дуже величезні дірки розсіювача.

2. Моноструя. Вода може подаватися під великим тиском.

3. Водоспад. Має безліч спільного з колишнім методом, використовується в основному в лійці для душовій кабіні і боксу зі стаціонарними кріпленнями в стельових частинах.

4. М'яке розсіювання. Невеликі дірки форсунка і змішання води з атмосферним бульбашкою можуть зробити практично недосяжним дотик води.

5. Туман. Це м'яке розсіювання, однак ще більш помірне, потік є такою дрібною струменем, що з'являється відчуття туману.

6. Масажний струмінь. Вона здійснюється особливою насадкою, яка створює якийсь кут падінь.

Матеріал виготовлення

Сучасні виробники лійки душа 1 режим пропонують великий асортимент товарів, які виготовлені з наступних видів матеріалів:

Пластик є найдоступнішим за ціною. Крім того, вони легкі і при падінні на підлогове покриття душових кабін не принесуть йому взагалі шкоди. Їх основний недолік - це невеликий час експлуатації.

Метал. Щоб не потрібно було замінювати лійки кожні 6 місяців, рекомендується придбати практичну і функціональну модель з металу.

Металопластикові вироби не користуються особливим попитом, але їх технічні властивості ефективно поєднують в собі всі переваги двох колишніх матеріалів. Корпус подібних виробів зроблений якісно із пластику, а деталі всередині - металеві.

Камінь. Цей матеріал застосовується для того, щоб створити дизайнерські лійки, що відрізняються надійністю. Вони дуже красиві і можуть прослужити багато років.

Якщо підібрати з усіх зазначених вище матеріалів, то для щоденного застосування більше підходять сталеві вироби. Подібні лійки відмінно поєднують вартість і якість, а товари представлені у великому асортиментному ряді з доставкою і з різним дизайном.

Follow us on Facebook