Стійки для душа

Стійки для душа

Знайдено товарів: 8.

Показати 1-8 з 8 товарів
Активні фільтри
Стійки для душа: гарантія якості, оптимальні ціни, доставка

В інтернет-магазині представлений великий асортимент приладдя, призначених спеціально для душа. Кожна стійка для душа від компанії Ango відрізняється високою якістю. Таку продукцію вибирають справжні цінителі традиційного європейського стилю.

Такі предмети наділені власними конкретними функціями. Основне їхнє завдання - зробити так, щоб користуватися затишній душем стало більш комфортно і практично.

Душові стійки з верхнім душем від відомої торгової марки довговічні, естетичні та функціональні. Тому вони створюють комфортну обстановку в душовій кабіні (гідробоксі). Предмети виготовлені з найякісніших матеріалів, тому їх відрізняє висока надійність.

Душова стійка являє собою цілий набір, який складається з ручної лійки разом зі шлангом і власника, призначеного для неї, штанги - труби і верхнього душа. Штангу встановлюють паралельно стінці, використовуючи распорнікі, виконані з металу або пластику, і вже до неї фіксуються всі інші компоненти. Підключення до змішувача може здійснюватися не безпосередньо, а за допомогою еластичного шланга.

Душові стійки дуже практичні. У них досить зручний для використання ручний душ, оскільки закріплюється на особливому утримувачі, який здатний не тільки змінювати кут, з яким нахиляється лійка, а й висоту її розташування щодо підлоги поверхні. Вхідна в набір мильниця, призначена для гігієнічних засобів, фіксується на штангу.

Все це сприяє поліпшенню комфорту, коли людина користується душем, заодно наділяючи дизайн ванної кімнати привабливими приладдя, які виконані в єдиному стилі.

Зазвичай, стійки для душа виготовляють із сталевого матеріалу з протикорозійного поверхнею або латуні і стали-нержавійки. Стійки, які зроблені з металу, зокрема, латунного забезпечують надійність і тривалий період експлуатації. Сталеві вироби фарбуються, часом для їх захисту наносять гальванічну або іншу поверхню, яка зовні роблять стійку ще більш красивою.

Наша компанія пропонує до реалізації надійні аксесуари від відомого виробника Анго. Їх чудову якість підтверджується відповідними сертифікатами.

У разі якщо в малогабаритному приміщенні виконати установку громіздкою душової кабіни майже нереально або дорого, то вибираєте інший гідний варіант - стійку для душа.

У каталозі можна подивитися фотозображення товарів і ознайомитися з докладним описом кожного аксесуара. Широкий діапазон пропонованих цін на товари, різноманіття виробів дозволять кожному придбати бажані предмети для душа. Подібний варіант замовлення товарів істотно заощаджує час покупців і їх кошти. Всю продукцію інтернет-магазину відрізняє висока якість, безпеку використання і доступні ціни. Гарантується швидка доставка. Якщо у вас раптом з'являться питання або не впевнені у підборі моделі, то можна звернутися до досвідчених консультантів магазину.

Follow us on Facebook