Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 69 грн. - 342 грн.

Материал

Материал

Назначение

Назначение

Диаметр подключения

Диаметр подключения

Редуктор тиску води

Редуктор тиску води

Знайдено товарів: 3.

Показати 1-3 з 3 товарів
Активні фільтри
Редуктор тиску води: оптимальні ціни, доставка по Україні.

Редуктор тиску води - це невелике обладнання, яке можна встановити відразу на трубу водопостачання. Регулювання тиску води в механізмі має місце за допомогою зміни перетинів робочих клапанів під час підключення датчиків. При протіканні вода може чинити тиск на спеціальні мембрани датчиків тиску.

При низькому тиску мембрана є нерухомою і редуктор взагалі не впливає на натиск води. Тоді, якщо тиск більше опору пружини, вода зазвичай може вичавити мембрану, що приводить в дію клапанів, він частковим чином може перекривати, що дає можливість стабілізувати потужність. Тоді, коли тиск в системах навпаки знизилося, клапан можна відкрити. Для комфорту застосування, в основному редуктори виробляються з вмонтованим манометром або діркою під нього. Це дає можливість стежити за показаннями обладнання і, при потребі, додавати корективи.

У нашому асортименті пропонуються редуктори тиску води в системі опалення. Подібні моделі в основному застосовуються на магістральному або промисловому трубопроводі. Вони в основному використовуються в побуті.

Переваги

Наші товари відрізняються наступними перевагами:

Якість - на усі товари надається гарантія;

Можна підібрати і купити з широкого асортиментного ряду;

Всі товари за доступними цінами;

Ми гарантуємо надійність;

Доставка здійснюється по всій Україні.

Як підібрати редуктор тиску?

Підбір редуктора заснований від діаметра трубопроводу в системі. У будь-якому багатоповерховому будинку дана характеристика зазвичай доходить близько 16 атм. Нормальним і комфортним для застосування вважається тиск приблизно 4 атм. У компаній є моделі для монтажу на будь-який типорозмір труби, застосовуваний в українській водопровідної або опалювальної системи. У каталозі нашого магазину для замовлення пропонуються моделі з різним рівнем вихідних тисків і регульованим діапазоном.

На порталі пропонуються обладнання незмінно підвищеної якості, які підтверджені гарантією виробника і відповідними сертифікатами. Звертайтеся до нас, якщо вам потрібен якісний і доступний за вартістю товар.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що редуктор тиску захистить ваше побутове сантехнічне обладнання від гідроударів.

Follow us on Facebook