Фітинг не розбірний латунний JG посилений

Фітинг не розбірний латунний JG посилений

Знайдено товарів: 21.

Показати 1-21 з 21 товарів
Активні фільтри
Фітинги посилені: доступна ціна, гарантія якості, доставка

Латунні фітинги прості в обробці і відрізняються високою технологічністю. Особливі властивості їм забезпечує матеріал виготовлення - сплав цинку і міді. Для поліпшення фізико-хімічних характеристик до них додається ще свинець, олово, марганець.

Особливою популярністю користується фітінг не розбірні латунний JG посилений, який придбати можна в нашому інтернет-магазині.

Характеристики та види

Залежно від металів, які складають сплав, є латунні фітинги, призначені для створення трубопроводів для - води або газу. Нерозбірне виріб з'єднується з іншими елементами шляхом зварювання або затискним способом. Більшість латунних фітингів застосовується для створення трубопроводів тиск рідини, в яких, не перевищує 16 Бар, газу (пара) - 10 Бар.

При цьому підвищений рівень корозійної стійкості забезпечує можливість їх повторного використання. Але переустановку необхідно проводити дуже акуратно, тому що можна пошкодити захисний шар.

Сучасні технології не допускають можливості появи таких дефектів як пористість, тріщини і т.д. Латунні фітинги стійкі до механічних навантажень та ушкоджень, підвищеного тиску робочого середовища. Навіть після тривалого використання завдяки високій вологостійкості вони не втрачають своїх властивостей і навіть набувають в зовнішньому вигляді певний шарм.

Де застосовується фітінг латунний посилений?

Він користується підвищеною популярністю при створенні трубопроводів. Використовується для з'єднання сталевих, мідних і металопластикових труб. Крім цього його широко застосовують для підключення сантехніки, приладів здійснюють контроль за робочим середовищем і регулювання її струму, температурного режиму.

Переваги та гідності

До них відноситься:

- доступні ціни;

- підвищена стійкість до впливу агресивних середовищ і води;

- міцність і надійність;

- великий термін експлуатації.

Що є у нас?

Фітинг JG посилений представлений на сторінках нашого інтернет-магазину в широкому розмаїтті. В асортименті є:

- трійники;

- згони;

- кути.

З їх використанням можна здійснити з'єднання труб різного діаметру. У нас можна придбати добірку для монтажу всієї трубопровідної системи для водо- чи газопостачання.

Особливою популярністю користуються перехідники, що забезпечують можливість змінювати напрямок струму робочого середовища або дозволяють здійснити підключення труб різного діаметру.

Вигоди покупки фитинга не розбірні латунного JG посиленого в нашому інтернет-магазині

Пропонуємо латунні фітинги від відомого виробника, які відрізняються підвищеною якістю. Купити їх у нас можна оптом і в роздріб на вигідних для клієнта умовах. Наша пропозиція зацікавить приватних осіб і компанії торгують цими виробами в роздріб, що займаються монтажем трубопровідних систем.

Доставка здійснюється поштовими службами або транспортними компаніями за окрему плату. Придбати їх можна також на умовах самовивозу.

Звертайтеся.

Follow us on Facebook