Фільтр за

Бренд

Бренд

Ціна

Ціна

  • 2 грн. - 810 грн.

Тип изделия

Тип изделия

Материал

Материал

Назначение

Назначение

Диаметр подключения

Диаметр подключения

Тип резьбы

Тип резьбы

Колір

Колір

Резьба

Резьба

Шаг резьбы

Шаг резьбы

Довжина, мм

Довжина, мм

Розмір

Розмір

Вид крепления смесителя

Вид крепления смесителя

Комплектуючі для змішувачів

Комплектуючі для змішувачів

Знайдено товарів: 63.

Показати 1-36 з 63 товарів
Активні фільтри
Якісні комплектуючі для змішувачів, доставка по Україні

В інтернет-магазині представлений великий асортимент приладдя, призначених спеціально для змішувачів. Це комплектуючі для змішувачів від компаній Ango і J.G. Їх вибирають справжні цінителі традиційного європейського стилю.

Такі предмети наділені власними конкретними функціями. Основне їхнє завдання - зробити так, щоб користуватися змішувачами стало більш практично. Вони дозволяють розширити число опцій сантехнічного обладнання, а заодно забезпечити його правильну установку.

Найбільшою практичністю відрізняються змішувача, які при установці були вбудовані в стінку. Головні працюють вузли заховані, а це означать, що вони знаходяться під надійним захистом. Однак якщо установка була виконана коректно, то ремонтувати доведеться всі вбудовані змішувачі в кімнаті для ванної. Відповідно комплектуючі для них будуть коштувати дорожче, ніж для традиційних моделей. Тому важливо довіряти монтаж фахівцям для збільшення експлуатаційного ресурсу виробів.

У ванну рекомендується придбати запасні частини на змішувач, виготовлені з латунного або бронзового матеріалу з нанесеним покриттям з цинку, добре захищає від появи корозії.

Найчастіше гайки, кріплення і фіксують компоненти для змішувачів докуповуються вже після придбання крана, що лише множить витрати. У разі появи питань, пов'язаних із зазначеними товарами, клієнти онлайн-магазину можуть проконсультуватися з нашими фахівцями, які завжди допоможуть зробити правильний вибір і заощадити кошти покупців.

Всі представлені в онлайн-магазині комплектуючі для ремонту змішувачів від відомих торгових марок довговічні, естетичні та функціональні. Предмети виготовлені з найякісніших матеріалів, тому їх відрізняє висока надійність.

Клієнти можуть придбати такі комплектуючі, призначені для змішувачів:

  • перехідники та штуцери на виливи;
  • кріплення на одну або дві шпильки;
  • подовжені ексцентрики;
  • насадки на картріджні штоки;
  • латунні гвинти;
  • футорки для фіксації гайок;
  • гайки під змішувач і декоративні гайки для змішувального картриджа;
  • декоративні чашки і ін.

Подібні вироби абсолютно безпечні в застосуванні, успішно чинять опір вологи, не піддаються деформації і не всихають.

Наша компанія пропонує до реалізації надійні аксесуари від відомих виробників Анго і Джей.Джі. Їх чудову якість підтверджується відповідними сертифікатами.

У каталозі можна подивитися фотозображення товарів і ознайомитися з докладним описом кожного аксесуара. Широкий діапазон пропонованих цін на товари, різноманіття виробів дозволять кожному придбати бажані предмети для змішувачів. Подібний варіант замовлення товарів істотно заощаджує час покупців і їх кошти. Всю продукцію інтернет-магазину відрізняє висока якість, безпеку використання і доступні ціни. Гарантується швидка доставка.

Follow us on Facebook