Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 778 грн. - 2 532 грн.

Материал

Материал

Назначение

Назначение

Тип изделия

Тип изделия

Диаметр подключения

Диаметр подключения

Робочий тиск

Робочий тиск

Фільтр грубої очистки води ФГО

Фільтр грубої очистки води ФГО

Знайдено товарів: 22.

Показати 1-22 з 22 товарів
Активні фільтри
Фільтр грубої очистки води з гарантією і за доступною ціною| PARTNЁR

Фільтри грубої очистки (ФГО)

Незалежно від розташування свердловини в квартирі і будинку, для поліпшення якості води необхідно використовувати додаткове обладнання. Компанія PARTNЁR пропонує фільтр грубої очистки для затримки і видалення великих суспензій у воді, таких як пісок, мул, частинки рослин, інша органіка.

Призначення ФГО

Виріб являє собою металевий корпус, який має вхідний і вихідний патрубком, а також сітку для уловлювання домішок. Незважаючи на невеликі розміри, ФГС володіє наступними функціями:

• Захист систем водопроводу і опалення. Великі частинки можуть призвести до засмічення труб, появі опадів і нальоту, пошкодити пластикові деталі.

• Продовження терміну служби інших фільтрів. Після ФГО йдуть інші моделі фільтрів, але навантаження на них буде в рази меншою, що збільшить термін їх експлуатації.

• Захист побутового та сантехнічного обладнання. Фільтр запобігає потраплянню забруднення в пральну і посудомийну машини, бак унітазу, крани, водонагрівачі і т.д.

• Підвищення якості води. Поліпшується не тільки склад, але і смак води, прибираються сторонні запахи.

Рекомендується купити ФГО для установки в квартирах і приватних будинках, на промислових об'єктах, в цехах, на малих харчових підприємствах, в закладах громадського харчування і т.д.

Види фільтрів грубої очистки

Компанія співпрацює з провідними виробниками інженерної сантехніки з усього світу, пропонуючи тільки високоякісну продукцію. ФГС виготовляються зі сталі, латуні або бронзи з нікель-хромовим покриттям. Для сітки також використовується міцний і ударостійкий метал. При виборі продукції з асортименту в каталозі потрібно керуватися також іншими параметрами:

• Спосіб підключення. Компанія пропонує рішення для різних типів труб. Якщо труба має діаметр 2 дюйма і більше, використовуються фільтри під фланцеве з'єднання, менше 2-х дюймів - з муфтою. Для побутових систем застосовуються класичні моделі з різьбленням.

• Розмір пір сітки. Підбирається в залежності від якості води. При утриманні великої кількості великих суспензій, застосовуються фільтри з меншим розміром осередків. Даний параметр варіюється в межах 50-400 мкм.

• Розташування відстійника. Відділ розташований нижче патрубків і призначений для осідання домішок на дно корпусу. Відстійник може бути прямим і косим. Перший варіант використовується частіше для промислових об'єктів, другий - в побуті, завдяки меншим розмірам.

Вся продукція, представлена ​​на сайті компанії, підлягає очищенню. Стандартні грязевики оснащені отвором з кришкою, через яке проводиться видалення забруднень. Фільтр з системою промивки комплектується краном, за допомогою якого і здійснюється злив відстою.

Компанія PARTNЁR пропонує фільтри грубої очистки за доступними цінами з доставкою по всій території України. Ми гарантуємо відмінну якість товару і його надійність. Для замовлення ФГО необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з менеджером по телефону. Телефонуйте!

Follow us on Facebook