Хомути з резинкою і шурупом

Хомути з резинкою і шурупом

Знайдено товарів: 15.

Показати 1-15 з 15 товарів
Активні фільтри
Хомути з шурупом для кріплення трубопроводу за доступними цінами

Хомути - це сантехнічні деталі, які мають невеликі розміри, але службовці важливими деталями в трубопроводах. Основне призначення цих виробів полягає в скріпленні і фіксації труб. Завдяки хомутів можна обійтися без зварювання і клею

За своєю конструкцією хомути - це металеві кільця різного діаметру, забезпечені гумовою прокладкою і шурупом. Компанія Partnёr пропонує покупцям шуруп з хомутом різного діаметру від напівдюйма до трьох дюймів.

У нашому асортименті є як розбірні варіанти з можливістю відкріплення шурупа, так і нерозбірні, де зняти шуруп не вийде.

Застосування хомутів

Хомути широко використовуються для ремонту трубопроводів. З їх застосуванням можна усунути цілий ряд дефектів, які можуть виникати на таких спорудах, позбавляючись від проблемних точок. У числі іншого це:

Тріщини різної величини, використовуючи хомути можна закрити як маленькі, так і великі тріщини.

Свищі в трубі, хомут сантехнічний з шурупом і еластичною підкладкою дозволяє усунути цей дефект. Якщо потрібно відремонтувати трубопроводи для транспортування агресивного середовища, слід встановити виріб, стійке до агресивних хімічних елементів.

Ділянки з корозією, хомут дозволяє її закрити.

Придбавши хомути в інтернет-магазині Partnёr ви позбавите себе від необхідності проводити витратний і тривалий ремонт труб. Усунення будь-якого дефекту з використанням цих виробів відбувається дуже швидко.

Поряд з цим хомути використовуються і для фіксації труб до різних поверхонь, стіни, підлоги або інший. В цьому випадку призначення цих елементів полягає в тому, щоб труби залишалися точно в тому положенні (вертикальному або горизонтальному), в якому вони були встановлені і щоб в процесі їх експлуатації вони не зміщувалися. Фіксація може бути як нерухомої, так і рухомий, якщо мова йде про труби, що розширюються і звужуються в процесі експлуатації.

Переваги наших виробів

Компанія Partnёr пропонує за доступною ціною хомути відмінної якості з нержавіючої сталі з шурупом М8 (може бути знімним або незнімним). Серед їх переваг:

Висока міцність, що дозволяє витримувати значні показники тиску і забезпечує надійність фіксації на весь період служби труби;

Кріплення, що робить легким монтаж даних елементів в будь-якому місці з можливістю точної підгонки до труби;

Хороша теплоізоляція;

Стійкість до вібрації;

Наша пропозиція

В інтернет-магазині Partnёr ви можете придбати хомути з гумкою і шурупом від виробника. Це означає, безумовно, доступні ціни на всю продукцію даного виду. Ми здійснюємо оперативну доставку обраного вами товару в усі населені пункти України. Крім того, якщо ви зміните своє рішення, у вас зберігається право протягом півмісяця після покупки повернути нам куплені вироби.

Зверніться до нас через форму швидкого замовлення або запросите зворотний дзвінок, Наші співробітники зв'яжуться з вами, дадуть відповідь на питання, що цікавлять і оформлять замовлення.

Follow us on Facebook