Кріплення для водонагрівача, мийки, унітазу

Кріплення для водонагрівача, мийки, унітазу

Знайдено товарів: 11.

Показати 1-11 з 11 товарів
Активні фільтри
Кріплення: широкий асортимент, доступні ціни, гарантія якості

Наша компанія пропонує свої послуги з постачання кріплень для сантехніки у вигляді готових комплектів або окремих виробів за доступними цінами. Ми співпрацюємо з провідними компаніями-виробниками на постійній основі, це дає нам можливість створити максимально вигідні для клієнтів умови, поставляючи товари партіями будь-якого обсягу на вигідних умовах.

Набори кріплень: зручність і особливості застосування

Кріплення унітазу, раковини, водонагрівача має свою специфіку, що враховує особливості конструкції сантехніки, її застосування, передбачувані навантаження, умови експлуатації. Простим і ефективним рішенням для домашніх майстрів часто стає покупка готового комплекту монтажних елементів, в який входить все необхідне для установки обладнання.

До складу набору входять наступні вироби:

  • · Металеві шпильки, які використовуються для фіксації сантехніки на підлозі або стіні. При монтажі на бетонних, цегляних основах на додаток до них застосовуються дюбелі з нейлону або пластика. У дерев'яні конструкції шпильки вворачивают без додаткових елементів кріплення.
  • · Гайки, що фіксують кріпильний елемент.
  • · Шайби пластикові. Вироби виготовляють з матеріалу, що володіє підвищеними показниками міцності, стійкості до температурних впливів. Їх основне завдання - збільшення контактної площі і зниження тиску на будівельну конструкцію, яка виникає в місці установки металевої шпильки.
  • · Маскувальні накладки, за допомогою яких вдається зробити вузли кріплення сантехнічного обладнання максимально непомітними.

В запропоновані комплекти входить універсальний набір елементів, які використовуються в ході монтажу незалежно від конструктивних особливостей сантехніки.

Переваги кріплень із нержавіючої сталі

Багато досвідчені майстри рекомендують використовувати при монтажі сантехніки кріпильні елементи, виготовлені з нержавіючої сталі. Ключовим аргументом на користь такого рішення стає корозійна стійкість металу, яка особливо важлива при установці устаткування в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Додатковими перевагами такого вибору стає:

  • · Привабливий зовнішній вигляд (сплав не тьмяніє з часом, не покривається шаром іржі);
  • · Нержавіючий кріплення відрізняється високою надійністю при агресивних зовнішніх впливах;
  • · Довговічність виробів в порівнянні з аналогами, виконаними з інших сплавів;
  • · Високі вогнетривкі властивості;
  • · Термічна стійкість матеріалу, несприйнятливість до температурних перепадів;
  • · Відповідність стали гігієнічним вимогам.

Крім того, варто відзначити той факт, що незалежно від конфігурації вироби весь асортимент нержавіючих кріплень для сантехніки вимагає мінімального обслуговування. Поверхня металу відрізняється високою стійкістю до механічних пошкоджень (сколів, подряпин).

Чому варто вибрати саме нас

Щоб визначитися у виборі компанії-постачальника прихованого кріплення, пропонуємо орієнтуватися на об'єктивні факти про нашу роботу і на їх основі зробити свої висновки.

1. Жорсткий вхідний контроль якості представленої в каталозі продукції. Ми не торгуємо товарами класу економ, поставляємо вироби, які відповідають міжнародним стандартам якості. Співпрацюємо тільки з заводами-виробниками, що гарантують відповідність своєї продукції заявленим характеристикам і чинними галузевими нормативами.

2. Доставка в будь-який з регіонів України виконується в стислі терміни зручним для вас оператором. У компанії працює кур'єрська служба, можливий самовивіз.

3. Наявність складського запасу, який дозволяє оперативно організувати відправку замовлення незалежно від обсягу партії.

4. Оптимальне співвідношення якості представленого товару і його вартості.

5. Можлива оплата готівкою або безготівковим розрахунком, банківською картою.

Зателефонуйте нам, щоб отримати детальну консультацію по виниклих технічних питань. Менеджер допоможе у виборі кріплення оптимальної конфігурації, враховуючи особливості поставленого завдання. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Follow us on Facebook