Знайдено товарів: 122.

Показати 1-36 з 122 товарів
Активні фільтри
Фітинги для металопластикових труб за доступною ціною з доставкою| PARTNЁR

Де купити фітинги для металопластикових труб?

Металопластик об'єднує в собі кращі характеристики матеріалів, що входять до його складу - високі параметри теплопровідності, міцності, довгого терміну служби. Вони роблять цей матеріал широко поширеним у важкій промисловості, наприклад, у виробництві труб для систем водопостачання, опалення, каналізації. Для з'єднання таких труб використовуються спеціальні фітинги.

Типи фітингів

Компресійні деталі. Перевагою з'єднання фітинга вважається простота збирання-розбирання без використання спеціального обладнання.

Різьбові елементи. Вони мають циліндричну різьбу на внутрішній стороні деталі. Такі з'єднувальні деталі має високі показники питомої стійкості і довговічності, що дозволяє використовувати їх багато разів.

Електрозварні типи доповнюються нагрівальними складовими провідниками з високим опором. Під дією зварювання дані елементи розплавляються і утворюють з трубами міцне з'єднання. Основною перевагою такого з'єднання вважається корозійна стійкість.

Прес-фітинги з'єднуються за допомогою ручного або гідравлічного преса.

Push-фітинги. Це нові типи фітингів, установка яких передбачає використання і защелкивание труби без потреби утяжек, використання ущільнювачів і зварювання.

Що ми пропонуємо?

Металопластикові з'єднання, фітинги в великому асортименті ви знайдете у нас. Ми торгуємо якісними товарами, на які даємо гарантійний термін. Наявність продукції на складі дає можливість нам здійснювати відвантаження в будь-якій кількості. Ми співпрацюємо з приватними покупцями і різними юридичними особами на індивідуальних умовах. Для оптових замовників у нас діють акції. Наші компетентні працівники допоможуть з підбором фітингів. Наш магазин доступний цілодобово, тому замовити товар можете в будь-який зручний для вас час.

Замовити з'єднувальні деталі можна онлайн. Для цього рекомендуємо скористатися нашим зручним каталогом. Після того, як ви визначитеся з вибором, у вас буде можливість замовити деталь по телефону, залишивши заявку на сайті або за допомогою відправки листа на електронну пошту. Після отримання замовлення ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити деталі. Вам пропонуємо зручний для вас спосіб його отримання. Товар ви можете забрати його з нашого складу, а також замовити кур'єрську доставку або доставку транспортною компанією. Кур'єрська доставка у нас діє по Харкову, а транспортними фірмами ми доставляємо по всій Україні.

Якщо хочете купити фітінг розбірний професіонал, зв'яжіться з нами за номером +38 (063) 189-85-71. Наші менеджери допоможуть з підбором деталей, розкажуть про умови доставки, оплати.

Follow us on Facebook