Знайдено товарів: 145.

Показати 1-36 з 145 товарів
Активні фільтри
Перехідники латунні: вигідна ціна, доставка по Україні| PARTNЁR

Згодом сучасні сантехнічні пристрої міняються по виду. Тепер вони не такі, які звикли бачити півстоліття тому. Раніше трубопровід виглядав по типу подовженою труби з заліза, який прокладали від джерела води до крана. Згодом конструкції змінилися, змінилася і класифікація труб. В даний час з'явився великий вибір новітніх матеріалів для виробництва труб, нових елементів, що з'єднують частин, які дозволяють підвищити термін роботи трубопроводів, полегшити дії по установці. Одними з найважливіших і значущих елементів сантехніки стають перехідники латунні.

Де застосовують перехідники латунні

Для збору окремо розташованих труб в одну ланцюг знаходять застосування різноманітні перехідники. Це муфтові, фланцеві, різьбові, зварні варіанти. Латунні перехідники, представлені на нашому сайті за доступними цінами, виконують такі функції:

• Призначені для приєднання труб, різних за розміром,

• Підходять для установки труб, які випускаються з різних матеріалів,

Ці види робіт нереально виконати без застосування латунних перехідників для труб. Це пристосування представлено у вигляді муфти, в якій є виходи різних величин. Використовуються перехідники для приєднання металопластикових або пластикових труб, наприклад. Вони бувають різьбовими або звареними.

Латунні перехідники знадобляться в ситуації, коли потрібно змінити звичайну розводку водопроводу в житло. Установка латунних перехідників - це зручність і надійність. За допомогою них з'єднуються частини труби з різних матеріалів. Це бувають і пластикові труби, і труби з азбестоцементу і так далі.

Плюси перехідників латунних

Ці пристосування часто застосовують при сантехнічних роботах. Латунь є міцним, зносостійким, надійним матеріалом. Вона вважається гігієнічним матеріалом, відмінно формується, піддається простій обробці, а також прослужить довгий час. З цих причин перехідники латунні застосовують в роботах професійні сантехніки, а також люди в домашніх умовах.

До явних плюсів перехідників латунних варто віднести:

• Легка технологія оброблення латуні,

• Готовий виріб вважається міцним,

• Перехідники є надійним з'єднанням в будь-яких умовах монтажу,

• Перехідники можливо встановити різним відповідним способом,

• Стійкість до корозії (в додатку підсилюють хромуванням, або никелированием),

• Не сильно велика тепло і електропровідність,

• Доступна ціна на вироби.

Перехідники латунні масово застосовують майстра в водопостачанні, каналізаційних роботах, опалювальній системі, дренажної сфері і так далі. Все тільки через те, що вони надійні, прості в монтажі, а також продаються за доступними цінами. На нашому сайті ви можете купити латунні перехідники високої якості. У нас є великий асортимент товарів, здійснюється доставка по країні.

Follow us on Facebook