Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 35 грн. - 276 грн.

Длина шланга, см

Длина шланга, см

Материал

Материал

Диаметр подключения

Диаметр подключения

Тип резьбы

Тип резьбы

Знайдено товарів: 56.

Показати 1-36 з 56 товарів
Активні фільтри
Шланги в нержавіючому обплетенні: доступні ціни, доставка по Україні| PARTNЁR

Для підведення води в інженерних системах і до спеціального обладнання часто використовуються шланги в нержавіючому обплетенні. Вони затребувані при виконанні монтажних робіт, так як відрізняються поліпшеними експлуатаційними властивостями. Шланг виготовлений з нетоксичного гуми або каучуку, не містить шкідливих компонентів, тому підходить для подачі питної води. Наявність обплетення з нержавіючого дроту забезпечує довговічність. Гнучка підводка такого типу витримує великий тиск та може застосовуватися практично в будь-яких умовах.

Конструктивні особливості та переваги шлангів в нержавіючому обплетенні

Гумові шланги в нержавіючому обплетенні відрізняються простотою монтажу. З одного боку вони мають накручують гайку, а з іншого - штуцер відповідного розміру. Для підключення гнучкої трубки потрібно тільки гайковий ключ відповідного розміру. Герметичність з'єднань досягається за рахунок ущільнювальної гумки, що шукає в комплекті.

Шланги в оплітці з нержавійки використовуються в системах гарячого і холодного водопостачання, опалення, в тому числі і теплих підлогах, при підключенні бойлерів, унітазів та іншого сантехнічного обладнання. Широке застосування обумовлене перевагами:

• Витримують високий тиск (до 100 атмосфер).

• Відрізняються універсальністю, використовуються в системах з гарячою і холодною водою.

• Характеризуються гнучкістю, легко приймають будь-яку форму.

• Швидко і легко монтуються. При необхідності можна оперативно провести заміну.

• Чи не потребують спеціального обслуговування.

• Мають відмінною стійкістю до корозії, можуть встановлюватися в будь-яких умовах, в тому числі і в приміщеннях з підвищеною вологістю.

• Мають підвищені показники міцності і надійності.

Стійкість до впливу різних зовнішніх факторів забезпечує тривалий термін служби шлангів в нержавіючому обплетенні.

Як правильно зробити вибір?

Асортимент виробів часто ускладнює вибір покупця. Якщо необхідно купити шланг в нержавіючому обплетенні, звертайте увагу на діаметр шланга і його довжину. Враховуйте і позначення на оплетке. Присутність синіх ниток вказує на призначення для холодної води, червоних - для гарячої. Шланг з червоною і синьою ниткою може використовуватися і для холодної, і для гарячої води. До того ж вироби можуть бути призначені для високого або низького тиску. Враховуйте параметри наявної системи (температуру, тиск) і місце використання.

Переваги покупки в інтернет-магазині PARTNER

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений великий вибір шлангів в нержавіючому обплетенні. Гарантуємо високу якість, так як поставляємо продукцію від зарубіжних виробників. Якщо складно зробити вибір, наші менеджери проконсультують по виниклих питань. У нас доступні ціни, можна зробити покупку без переплат. Доставка товару здійснюється в усі регіони в короткі терміни. Для зручності покупців передбачені різні способи оплати - готівкою при отриманні товару, безготівковим і ін.

Follow us on Facebook