Знайдено товарів: 330.

Показати 1-36 з 330 товарів
Активні фільтри
Системи поливу кращих виробників від компанії Partnёr

Власники дач і заміських будинків прагнуть до того, щоб зелений газон радував оточуючих кругле пору року. Для цього за зеленню необхідно організувати правильний догляд. Особливо це актуально в жарке посушливе літо, коли трава без дощів мерхне і вигорає на сонці. Справитися з виниклою ситуацією, можна правильно організувавши систему поливу.

Вибір системи поливу

Правильно обрана система поливу покращує зовнішній вигляд газонів, клумб і скорочує витрату води. Обов'язковою умовою для поливу є рівномірний і постійне зрошення газону.

У систему поливу входять наступні комплектуючі:

шланги;

крани;

клапани;

адаптери;

Коннектори для шланга;

Розпилювачі.

Система функціонує, завдяки правильно налаштованої програмою. Користувачі самостійно встановлюють час поливу і його періодичність. Запчастини для систем поливу виготовляють зі сплавів, які стійкі до появи іржі при роботі у вологому середовищі.

Монтаж системи поливу здійснюється до засіву газону. Це обумовлено тим, що для прокладки пластикових труб майстри знімають поверхневий шар землі. Альтернативним варіантом є система крапельного поливу, однак вона не підходить для обслуговування газонів великої площі.

Види систем поливу

Власники земельних ділянок можуть вибрати один з існуючих способів поливу: автоматичний, ручний і комбінований.

При організації автоматичного поливу графік зрошення складається користувачем самостійно. При ручному власники земельних ділянок включають воду по необхідності. Комбіновані варіанти припускають можливість програмування і контролю за графіком в ручному режимі.

Купівля комплектуючих для систем поливу

Компанія Partner пропонує покупцям придбати обладнання для систем поливу і краплинного зрошення. У каталозі міститься широкий асортимент продукції, виготовлений відповідно до світових стандартів.

За допомогою комплектуючих покупці можуть самостійно організувати систему поливу, використовуючи її не тільки для сільськогосподарських культур, а й хвойних насаджень, декоративних рослин.

Купивши на сайті інтернет-магазину необхідні елементи, власники дач і заміських котеджів зможуть зібрати обладнання своїми руками. Серед широкого розмаїття товарів покупці можуть вибрати універсальні і сполучні адаптери, коннектори для шланга, адаптери, крани та розпилювачі. Всі комплектуючі відрізняються високою якістю і надійністю.

Представлені на сайті деталі для систем поливу виготовлені з латуні. Цей матеріал міцний, стійкий до корозії, тому його застосовують при виробництві елементів, що функціонують в умовах підвищеної вологості.

Для зручності покупців існує можливість самовивозу товару або оформлення доставки по території України. Компанія Partner пропонує доступні ціни та вигідні умови співпраці при оптовій і роздрібній торгівлі.

Follow us on Facebook