Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 16 грн. - 416 грн.

Знайдено товарів: 243.

Показати 1-36 з 243 товарів
Активні фільтри
Регульована арматура: гарантія якості, оптимальна ціна | PARTNЁR

Для створення складних трубопровідних магістралей, з'єднання або поділу на окремі канали експерти рекомендують використовувати спеціальні перехідники. Ці вироби виготовляють згідно профільним ГОСТам з якісних металів, зі сплавів або зміцненого пластика. Регульована арматура використовується в побуті і на промислових об'єктах, при цьому важливо правильно підібрати якісний продукт.

 

Монтаж таких виробів передбачений технічними нормами прокладки різного роду трубопровідних магістралей. Подібна продукція застосовується в різних сферах промисловості: хімічної, харчової, молочної, фармацевтичної і так далі. Різні моделі кранів, виготовлені з нержавіючої сталі, латуні або пластику встановлюють на лінійних конвеєрах для прийому сировини, фасування товарів, їх переробці і так далі.

 

Різновиди запірної арматури

Згадані вироби дозволяють спростити обслуговування трубопроводу, а також забезпечити належний рівень безпеки і гігієнічності. Асортимент каталогу нашого інтернет-магазину включає наступні позиції:

 

· Крани кульового типу різних розмірів і типів;

· Крани з перехідниками серії «американка»;

· Засувки;

· Вентилі і багато іншого.

 

При виборі товарів слід враховувати призначення обраної моделі, її габарити, умови експлуатації та монтажу. За необхідності фахівці інтернет-магазину надають допомогу у виборі продукції, а також оформленні замовлення.

 

Технічні особливості запірної арматури

На усі товари з каталогу діє офіційна гарантія. Виробництво запірної арматури ведеться в суворій відповідності технічним нормам, тому кінцевий продукт на виході проходить сертифікацію за міжнародними стандартами. У нас зможете придбати вироби для кухні, санвузла, запірну арматуру для унітазу, раковини і так далі. Готова продукція характеризується такими головними перевагами:

 

· Високий ступінь захисту від впливу агресивного середовища;

· Стійкість до змін температурного режиму;

· Міцність, надійність, довговічність;

· Простота монтажу.

 

Переваги покупки в інтернет-магазині

Ми пропонуємо доступні ціни на запірно-регулюючу арматуру для трубопроводів різних видів, конфігурацій, розмірів. У виробництві металевих виробів використані різні марки стали, латуні і нанесено спеціальне антикорозійне покриття. Доставка товарів виконується з дотриманням обумовлених термінів. Замовивши товари у нас, ви отримуєте:

 

· Низькі розцінки і великий вибір запірної арматури з нержавіючої сталі;

· Доставку по місту та регіонах;

· Кваліфіковане обслуговування провідними фахівцями компанії;

· Гарантія на реалізовані товари;

· Надійність продукції при дотриманні умов установки і експлуатації.

 

Консультуємо з виникаючих питань, надаємо допомогу в підборі необхідного товару. Як звернутись співробітниками компанії онлайн або зателефонуйте в офіс по робочому номером телефону.

Follow us on Facebook