Фум стрічка і пакля

Фум стрічка і пакля

Знайдено товарів: 17.

Показати 1-17 з 17 товарів
Активні фільтри
Пакля або фум стрічка для опалення за доступною ціною з доставкою

Льняна пакля і ФУМ стрічка - це найбільш поширені витратні матеріали для ізоляції різьбових з'єднань в побутових і промислових інженерних мережах. Якщо не подбати про герметизації, трубопровід практично з першого ж моменту експлуатації почне протікати, саме тому застосування ущільнювачів є обов'язковою вимогою. Матеріали розрізняються не тільки складом, але і терміном служби, чутливістю до зовнішніх впливів і ціною.

Незалежно від того, потрібно вам придбати паклю або ФУМ стрічку для води, ви знайдете все необхідне в нашому каталозі. Ми більше 20 років працюємо на ринку України, пропонуючи широкий вибір інструментів, комплектуючих і пристосувань для систем опалення та водопостачання. У нас представлена ​​тільки продукція високої якості, яка пройшла сертифікацію.

Де застосовуються такі матеріали?

Пакля сантехнічна найчастіше використовується для герметизації з'єднань у сталевих трубопроводах, які мають велике перетин. ФУМ стрічка ідеальна для роботи з трубами малого і середнього діаметра, зробленими з ПВХ та інших полімерних матеріалів. За допомогою таких ущільнювачів герметизують труби в наступних комунікаціях:

Централізоване та автономне водопостачання, в тому числі з колодязя або свердловини.

Водяне, парове опалення.

Трубопроводи, що служать для транспортування дистильованої і звичайної води на виробництві.

Електропроводка (деякі види ФУМ стрічки підходять для ізоляції кабелів).

Характеристики та особливості

Сантехнічний полімерний ущільнювач володіє зниженим коефіцієнтом тертя, високу еластичність, що забезпечує надійність прилягання при обмотці. Матеріал не псується від перепадів температур, йому не страшний нагрів вище 300 градусів за Цельсієм. Він дуже міцний на розтягнення, довго зберігає свої якості, практично не гниє, не руйнується під впливом кислот, лугів, інший агресивної хімії. При нанесенні не потрібно використовувати додаткові матеріали, наприклад, мастику.

Альтернативою стрічці ФУМ є лляне клоччя з натуральних волокон. Це екологічно чистий, безпечний для здоров'я матеріал, який коштує порівняно недорого, при цьому вельми ефективно запобігає протікання за рахунок збільшення обсягу при попаданні вологи. Такий ущільнювач більш чутливий до води, при перших ознаках гниття потрібно купити новий (зазвичай це відбувається раз в 3-4 року).

Наш каталог

На сторінці нашого магазину представлений великий вибір ущільнювачів для різьбових з'єднань. Переваги покупки у нас:

Постійно розширюється асортимент.

Більшість товарів весь час в наявності на власному складі.

Офіційна гарантія на всі позиції, можливість запросити сертифікат відповідності світовим стандартам

Доставка по Харкову і іншим містам країни, яка виконується суворо в обумовлений час.

Онлайн-консультації професійних менеджерів на безкоштовній основі.

Зручні форми оплати і доступні ціни.

Вибирайте герметизирующие ущільнювачі і робіть замовлення в режимі реального часу: ми опрацюємо заявку в той же день!

Follow us on Facebook