Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 0 грн. - 1 096 грн.

Материал

Материал

Тип изделия

Тип изделия

Размеры прокладки

Размеры прокладки

Количество в упаковке

Количество в упаковке

Призначення прокладки

Призначення прокладки

Знайдено товарів: 254.

Показати 1-36 з 254 товарів
Активні фільтри
Набір сантехнічних прокладок за лояльними цінами з гарантією

Сантехнічні прокладки представляють собою ущільнювачі, які використовуються для герметичності з'єднань при монтажі сантехніки. Залежно від величини, різновиди сировини і призначення вироби підлягають класифікації. Такі деталі корисні в будинках, квартирах, котеджах і громадських місцях. Ущільнювачі застосовують при обладнанні трубопроводів, що експлуатуються в будь-яких умовах.

Асортимент сантехнічних прокладок

Щоб домогтися герметичності сполуки водопровідних труб, виключаючи витік води, важливо правильно підібрати ущільнювач. Всі вироби відрізняються за параметрами:

Величина деталі. Такі параметри, як товщина і діаметр залежать від труби. Числові значення виробники вказують на упаковці або в інструкції по експлуатації. Від правильного вибору кільця ущільнювача залежить повна герметизація труби, тому потрібно враховувати рекомендації виробника;

Призначення: холодна або гаряча вода. Для холодної води підійдуть будь-які вироби, для гарячої - кільця випускають з сировини, що витримує високу температуру. Найзручнішим сировиною для ущільнювачів, що використовуються в гарячому середовищі, є силікон;

Матеріал. Від нього залежить міцність, герметичність з'єднання і термін придатності. При випуску сантехнічних кілець виробники використовують гуму, силікон, фторпласт, пароніт.

Вибір відповідних ущільнювачів

При виборі сантехнічних прокладок враховують призначення системи, для якої їх купують. Гумові вироби зручні для обладнання газопроводу або водопроводу. Такі ущільнювачі підійдуть трубах зі сталі та пластику. Гума позитивно себе зарекомендувала як прокладки в водопроводах з тиском менше 25 бар.

Силіконові кільця універсальні, їх застосовують при показниках тиску, що не перевищують 500 бар. Такі вироби забезпечують щільне з'єднання незалежно від води. Однак при їх монтажі на гарячих трубопроводах, вироби служать в два рази менше.

Фторопласт використовують на підприємствах харчової, хімічної промисловості. По відношенню до сантехнічної продукції такі прокладки застосовують для герметизації радіаторів з алюмінію.

Паронітові ущільнювачі бувають армовані і неармовані. Їх використовують для герметизації з'єднань в будинках і квартирах.

Набір сантехнічних прокладок

Компанія Partner виробляє сантехнічну продукцію вищої якості. У каталозі представлений великий асортимент засобів для герметизації. Покупці можуть вибрати гумові, силіконові, біконітові і паронітові ущільнювачі для монтажу в різних трубопроводах.

Що виробляються і реалізуються фірмою вироби відрізняє висока якість і доступні ціни. Покупці в розділі можуть купити сантехнічний набір прокладок для змішувача, за допомогою якого буде забезпечена надійність з'єднання.

Для зручності покупців передбачені різні форми оплати і доставки товару. Вартість і терміни доставки уточнюйте у менеджерів компанії.

Follow us on Facebook