Знайдено товарів: 23.

Показати 1-23 з 23 товарів
Активні фільтри
Згін американка з якісних матеріалів з доставкою по Україні| PARTNЁR

При виконанні робіт по сантехніці дуже часто майстрам потрібно з'єднати між собою різноманітні види труб. Для цього придумано велика кількість фітингів і з'єднань, до яких відносяться і згони. Ці сполучні пристосування дуже складно встановлювати, тому більш спрощеним варіантом з'єднання вважають «американку». Згін американки є надійним і герметичним з'єднанням, що відрізняється якістю і легкістю установки.

«Американка» при виконанні робіт по сантехніці

«Американку» ще називають накидною гайкою. Ця деталь виконана у вигляді конструкції для приєднання різних трубопроводів, які мають внутрішньої і зовнішньої різьбою. За допомогою «американки» стикування труб проводиться оперативно і спрощено.

Американка представляється у вигляді:

• Швидкорознімні гайки з різьбою з шістьма гранями,

• Двох фітингів з різьбленням,

• Прокладки

Іншими словами, «американка» - це муфта з бурти і накидною гайкою, яка підпирає в бурт. Кріпиться і розбирається цей елемент за типом переміщення по колу однієї гайки. Згони з накидною гайкою представлені на нашому сайті за доступними цінами. Ви можете переглянути весь асортимент, після чого визначитися з вибором.

У роботах по сантехніці «американка» розраховується на граничні температури до ста двадцяти градусів Цельсія. Максимальний тиск прописано на деталі. Нікель, який є матеріалом покриття для «американки» служить для запобігання корозії і неполадок, а також сприяє поліпшенню виду пристосування. З таким з'єднанням слід працювати гранично акуратно, щоб поверхня не покрилася подряпинами.

Де використовують «американку»

Американка вважається універсальним фитингом, відповідним для проведення настановних робіт по сантехніці. Її застосовують у вигляді частини для таких складних пристроїв, як крани, прилади вимірювання, а також комутаційні вузли і так далі. У побутовій техніці вона використовується на водяних лічильниках. «Американку» також впроваджують для виконання робіт з батареями, запірною арматурою і різними фільтрами. Найбільше цей з'єднувальний елемент придбав велику затребуваність при установці пластикових, поліпропіленових і металопластикових труб. При цьому з'єднанню впливає на труби з різних матеріалів.

Плюси застосування «американки»

До явних плюсів використання такого виду з'єднання відносять:

• Її компактний розмір,

• Універсальність,

• Швидкість виконання настановних робіт (встановлюють за рахунок закручування гайки),

• Можливо багаторазове використання (проводиться лише зміна прокладки),

• Можна використовувати в важкодоступних ділянках,

Надійність і герметичне з'єднання,

• Довгий термін служби труб.

Завдяки професійній підготовці наших працівників, здійснюється швидка доставка товару по країні.

Follow us on Facebook