Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 97 грн. - 390 грн.

Материал

Материал

Назначение

Назначение

Тип изделия

Тип изделия

Диаметр подключения

Диаметр подключения

Робочий тиск

Робочий тиск

Зворотні клапани для води

Зворотні клапани для води

Знайдено товарів: 34.

Показати 1-34 з 34 товарів
Активні фільтри
Зворотні клапани для води: гарантія якості та вигідні ціни | PARTNЁR

Зворотний клапан - це вид трубної арматура, який застосовується в трубопроводах з потоком води в одну сторону. Пристрій виконує захисну функцію, так як попереджає рух потоку в зворотну сторону і пошкодження насосного або іншого обладнання. Зворотні клапани легко пропускають воду в одному напрямку, але при цьому стають перепоною для її руху в разі зміни потоку. Спрацьовують пристрої автоматично, хоча і мають просту конструкцію. Не потребують додаткового управлінні і контролі.

Різновиди і сфера застосування

Зворотні клапани для води використовуються в системах опалення та водопостачання, в інших трубопроводах з циркуляцією рідини в одному напрямку. Ефективно застосовуються пристрої в системах фільтрації і трубопроводах, що складаються з декількох окремих ділянок. В такому випадку падіння тиску або відключення обладнання на одній ділянці не вплине на роботу всієї системи. Необхідно використання зворотного клапана при подачі води насосним обладнанням зі свердловини. Трубна арматура попередити злив води в джерело і зменшить навантаження на обладнання.

Асортимент зворотних клапанів представлений різними видами. Відрізняються вони конструктивними особливостями:

• Кульові моделі мають затвор у вигляді чавунного кульки. Розміри і вага кульки розраховується залежно від можливого тиску напору потоку.

• Дискові клапани відрізняються тим, що мають затвор у вигляді диска.

• Тарілчасті пристрої мають затвор у вигляді плоского диска. Він закріплений на пружині, яка стискається при русі води в певному напрямку.

• Двостулкові моделі характеризуються наявністю двох стулок.

Моделі можуть відрізнятися розмірами (діаметр від 15 до 700 мм) і іншими технічними характеристиками (граничним тиском, температурою). За принципом дії зворотні клапани для води бувають поворотними, підйомними і пружинними.

Важливі переваги зворотніх клапанів для води

Пристрої мають просту конструкцію, але налічують чимало плюсів:

надійність і тривалий термін експлуатації;

• компактні розміри;

• простота монтажу та обслуговування;

• міцність (відсутність тендітних деталей);

• невелика вага.

До переваг відноситься і багатофункціональність пристроїв. Вони можуть використовуватися в звичайних і аварійних ситуаціях. Застосування трубної арматури цього типу дозволяє попередити вихід з ладу насосного обладнання з-за зміни потоку води.

Вигідна покупка зворотніх клапанів в інтернет-магазині PARTNER

Купити зворотні клапани для води без переплат можна в інтернет-магазині PARTNER. Серед великого вибору легко вибрати пристрої для будь-яких систем трубопроводів. Гарантуємо високу якість виробів і пропонуємо доступні ціни. Допоможемо зробити правильний вибір в залежності від параметрів системи, якщо складно розібратися в особливостях виробів. Доставка товару здійснюється в усі регіони. Здійснити оплату можна зручним способом.

Follow us on Facebook