Компанія «Партнер» є одним з провідних дистриб'юторів сантехніки в Україні. Наша компанія має в своєму кейсі понад двадцяти річний успішний досвід просування і продажу сантехніки двох брендів з Гонконгу (Hong Kong) «ANGO» та «J.G.». Якість реалізованих нами товарів - основний фактор на який ми робимо головний акцент. Позитивний досвід експлуатації наших виробів - основна мета роботи нашої компанії. Для забезпечення кращої взаємодії з нашими клієнтами компанія «Партнер» ввела на всю продукцію, що випускається обов'язкове гарантійне обслуговування.

 

Гарантійне обслуговування наших клієнтів здійснюється в широкій мережі магазинів і сервісах партнерів. Географія покриття нашої торгової мережі включає всю територію України, за винятком Криму і частини районів Донецької та Луганської областей, у всіх обласних центрах і містах мільйонниках: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Рівне Ужгород, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Чернігів, Суми, Полтава, Черкаси, Кропивницький, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Слов’янськ. Гарантія вступає в силу з моменту покупки і отримання товару покупцем.

 

 

Через великий асортимент лінійки сантехнічних виробів, що продається нашою фірмою, було вибрано рішення про категорійну прив'язку гарантійних термінів. На різні види товарів брендів «ANGO» та «J.G.» даються різні терміни дії гарантії. Мінімальні терміни становлять дванадцять (12) місяців, максимальний термін буде на шістдесят (60) місяців.

 

Гарантія поширюється на такі види наших виробів:

1. Змішувачі

2. Душові системи

3. Душові стійки

4. Душові лійки

5. Шланги

6. Фітинги

7. Аератори на змішувачі

8. Ролики для душової кабіни

9. Група безпеки

10. Крани кульові

11. Згони Американки

12. Лійки стельові

13. Клапана зворотні

14. Засувки

15. Перехідники латунні

16. Відбивачі

 

Гарантія на змішувачі, душові системи та душові стійки.

Гарантія на всі товари, що входять до категорії змішувачі, душові системи та душові стійки компанії «Партнер» становить п'ять років (5 РОКІВ) від терміну продажу товару. При виникненні причини гарантійного обслуговування Клієнт може зробити вибір, або повернути назад сплачені гроші, або отримати новий пристрій.

 

 

Гарантія на товари що входять до груп: лійки стельові, шланги, фітинги, аератори на змішувачі, ролики для душової кабіни, крани кульові, згони американки, клапана зворотні, засувки, перехідники латунні, групу безпеки становить один рік (1 РІК) від терміну придбання товару. Так само як і за умови розташованому вище наш Клієнт має право при виникненні гарантійного випадку зробити вибір: або повернути свої гроші, сплачені раніше за товар, або отримати новий товар в найближчому магазині великої торгової мережі компанії «Партнер».

 

 

Для отримання інформації про термін гарантії на товар, Клієнт може подивитися в картці товару нашого інтернет-магазину partner-company.com.ua, або ж в упаковці товару.

 

При виникненні гарантійного випадку, насамперед передзвоніть до нашого менеджера для консультації!

 

 

 

 

 

 

Умови виникнення гарантійного випадку.

·        Гарантія надається тільки на руйнування товару під час експлуатації при правильних умовах монтажу і при нормальних умовах експлуатації куплених у нас приладів.

·        Тиск в системі не повинно перевищувати п'ять (5) атмосфер (бар).

·        Температура гарячої води не більше 85 ° С градусів Цельсія.

·        Підключення до водопровідної мережі слід здійснювати через фільтри (не більше 100 мікрон), що виключають потрапляння механічних домішок (абразивних частинок) в середину вироба, а також антисольові і регулюють ph.

·        Допустима різниця в тиску гарячої та холодної води не більше 10%

·        Забороняється застосування миючих засобів, що містять кислоту, луг, ацетон, хлорид амонію та абразиви.

 

Гарантія не поширюється:

• На дефекти, що виникли в результаті некваліфікованої установки (підключення) вироба, його ремонту або переробки сторонніми особами, не уповноваженими для проведення таких робіт.

• На механічні пошкодження, сліди впливу хімічних і абразивних речовин, викликаних використанням агресивних миючих засобів та недотриманням інструкцій з обслуговування та догляду.

• На дефекти, спричинені природним зносом виробу і його складових частин (ущільнень, сальників, прокладок, декоративних накладок).

• На дефекти, спричинені корозією водопроводу, перепадами тиску / температури води у водопроводі, попаданням у виріб сторонніх предметів, утворенням вапняного нальоту.

• На дефекти, що виникли в результаті використання виробу не за його прямим призначенням.

• Гарантійний ремонт не поширюється на комплектуючі виконані з гуми (прокладки і тд).

• При механічних пошкодженнях через транспортування і монтажу гарантія анулюється.

• У разі форс-мажору або нещасного випадку з вашої вини, ви не зможете скористатися гарантійними талоном.

• Якщо ви самостійно проводили ремонт сантехнічних виробів, перш ніж віддати їх в сервісний центр.

• Дефект було завдано третіми особами (продавцем).

 

Споживач оплачує витрати на експертизу і виявленні причини дефекту.

Після проведення експертизи ви отримаєте письмове повідомлення про рішення виробника. Компанія може взяти всі витрати на себе пов'язані з доставкою нової техніки або поверненням повної вартості.

Follow us on Facebook