Гідроакумулятори

Гідроакумулятори

Вибачте за незручності.

Повторіть спробу пошуку

Гідроакумулятори

Дуже часто в автономних системах опалення та водопостачання використовуються гідроакумулятори: це ємності з нержавіючої сталі, всередині яких розташовується мембрана. Вона розмежовує простір резервуара надвоє, в одній частині залита вода, в іншій знаходиться стиснене повітря. При включенні насоса вода потрапляє в мембрану, при виключенні вона витісняється повітрям, що допомагає запобігти гідроудар при наступному запуску обладнання. Для установки на трубопровід використовуються фланцеві з'єднання, а за закачування і видалення стисненого повітря відповідають спеціальні ніпелі.

Для чого застосовують обладнання?

Гідроакумулятор для водопостачання або водяного опалення встановлюють з кількома цілями:

Підтримку необхідного рівня тиску в системі. Автоматична плавна подача води при використанні стандартного погружного або поверхневого насосного обладнання разом з реле тиску.

Захист помпи від виходу з ладу в результаті гідроудару.

Створення мінімально необхідного водного запасу.

Обмеження числа короткочасних включень насоса, надмірна кількість яких призводить до передчасного зносу.

Іншими словами, з гідроакумулятором надійність системи і стабільність подачі води істотно підвищується, що позбавляє від необхідності частого проведення обслуговування і ремонту.

Різновиди пристроїв

Класифікація мембранних баків можлива за кількома критеріями, включаючи конструктивні особливості. Виділяють два типи обладнання:

Горизонтальні. Вони зустрічаються найчастіше, відрізняються більш доступною ціною, випускаються у великому асортименті розмірів. Такі резервуари можна використовувати тільки разом з насосами поверхневого типу.

Вертикальні. Вони коштують дорожче, зате займають мінімум місця, не вимагають складного обслуговування. Це обладнання працює спільно з усіма типами помп, включаючи заглибні моделі.

Інший критерій, який потрібно врахувати, перш ніж купити гідроакумулятор - його обсяг. Стандартно він становить 24-100 л в залежності від конкретної моделі. Крім того, класифікація можлива за призначенням: обладнання з синім корпусом підходить для систем холодного водопостачання, з червоним - для ГВП та опалення. В обох різновидах встановлена ​​мембрана високої якості з харчового полімеру, що не містить в складі токсичних компонентів, проте в першому випадку вона більш чутлива до температурних перепадів і нагрівання.

Наш каталог

Наша компанія пропонує перевірені гідроакумулятори з вертикальною або горизонтальною конструкцією від найбільших світових виробників. Продукція володіє підвищеною надійністю, гарною ремонтопридатністю, тривалим терміном служби. У нас встановлені найбільш доступні ціни, оскільки ми працюємо з виробниками напряму, оплата можлива готівкою або банківськими коштами. Будь-який товар можна замовити з оперативною доставкою по Харкову і області.

Follow us on Facebook